Ön ve Arka kameradan Aynı Anda Fotoğraf Çeken Uygulama

Ön ve Arka kameradan Aynı Anda Fotoğraf Çeken Uygulama

, ve için farklı Fotoğraf ve Videolar oluşturabileceğiniz kamera uygulaması olan Frontback ön ve arka kameradan aynı anda yada belli bir süre sonra çekilen fotoğrafların birleştirilmesini sağlıyor. Frontback adlı bu uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Ön ve arka kamera modunu tek bir ekranda görmenize imkan veren uygulama sayesinde ilginç kareler yakalayabiliyorsunuz. Bu uygulama için sadece bir kamera uygulaması demek doğru değildir. Aynı zamanda fotoğraf topluluğu da diyebiliriz.

Frontback Uygulamasının Özellikleri

Frontback uygulaması çektiğiniz fotoğrafları paylaşabildiğiniz sosyal bir platformdur. Türkçe dil desteği bulunduğu için uygulamayı kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Çektiğiniz ilginç fotoğrafları kaydedebilir yada sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı isimlendirme ve konum ekleme imkanına sahipsiniz. Fotoğraf çekmeyi seven kişiler tarafından eğlenceli sıradışı şekilde kullanılabilir. Uygulamayı kullanabilmek için ücretsiz bir üyelik oluşturmalısınız. Üyelik işlemi çok kısa sürüyor. Bu işlemin ardından uygulamanın ana ekranına ulaşıyorsunuz. Kendi çektiğiniz tüm fotoğraflar “Ben” sekmesinde yer alıyor. Keşfet bölümünden de diğer Frontback kullanıcılarının paylaştıkları fotoğraflara ulaşabiliyorsunuz. Fotoğraflarını beğendiğiniz kişileri takibe alabilir, en yeni fotoğraflara “Son zamanlarda” sekmesinden ulaşabiliyorsunuz.

Kullanıcıların fotoğrafları birleştirmesi dışında birbirleri ile bağlantı kurmalarını sağlayan bu uygulama ile arkadaşlarınızın çektiği fotoğraflardan ilham almanızı sağlıyor. Bu sayede daha yaratıcı fotoğraflar çekmenizi amaçlıyor.

Frontback İndirme Linki
http://www.frontback.me

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir