Özel Araç ile Seyahat Etme Uygulaması

Özel Araç ile Seyahat Etme Uygulaması

Android, iOS, iPhone, Windows Phone, işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz adlı uygulama bir çeşit taksi uygulamasıdır. Özel arabayla seyahat etmeyi seviyorsanız yada kendi arabanız var bir yere gitmek istediğinizde yanınızda birilerini de götürebilirisiniz. Üstelik fiyatı kendiniz belirlersiniz. Gitmek istediğiniz yeri harita üzerinde işaretliyorsunuz ve bir taksi çağırıyorsunuz. Fiyat önceden belli oluyor ve kredi kartınızdan para çekiliyor. ile sadece özel araç değil aynı zamanda takside çağırabiliyorsunuz.

Uber Uygulamasının Özellikleri

Hızlı bir şekilde size taksi yönlendiren bu uygulama gelişmiş ödeme seçeneklerine sahip. Aracın ödemesini Paypal, Google Cüzdan, Kredi Kartı ve Nakit olarak yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde istediğiniz seviyede lüks aracı özel şoförü ile birlikte kapınıza kadar çağırabilirsiniz. Uber daha çok hafta sonu eğlenceye, şık restoranlara, gece kulüplerine gidenler kullanıyor.

Uber Nasıl Çalışıyor

Telefonunuza aşağıda size verdiğimiz linke tıklayarak uygulamayı yüklüyorsunuz. Uygulamayı kullanılarak istenen tipte bir araç çağrıyorsunuz. (Lüks, standart taksi ya da büyük araç). Yolculuk sona erdiğinde bilgisi daha önce sisteme girilen kredi kartından para çekiliyor. Şoföre daha sonra puan verebilirsiniz. Şirket, puanı 5 üzerinden 4.4’ten aşağıda olan şoförle çalışmayı bırakıyor. Eğer şoför müşteriyi dolandırdıysa şikayet edilebiliyor. Böyle bir durumda hangi hattan ne kadar sürede yol aldığına bakılıyor.

Uber’de Kimler Şoför Olabilir

Uber’in kendisine ait elemanı bulunmuyor. Şoförlerle iş ortağı olduklarını beyan ettikleri bir sistemi bulunuyor. Sabıka kaydı olan kişilerle ortaklığa gidilmiyor. Lisanslı araçlar ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan lisanslı kişilerle çalışılıyor. Uber, şoförlerin kazandığı paranın yüzde 20’sini kendisi alıyor.

Uber Uygulaması İndirme Linki

https://www.uber.com/tr/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...
  • Harun:Elinize emeğinize sağlık. Şu bilgiyi ve şu güç bağ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir