Rüzgarın Yönünü Gösteren Uygulama İndir Yükle

Rüzgarın Yönünü Gösteren Uygulama İndir Yükle

Android, iOS ve Windows Mobile Phone işletim sistemli cep telefonlarında rüzgar yönünü bulan uygulamayı cihazınıza ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. Rüzgarın hangi yönden estiğini bulmak istiyorsanız bu işlemi sizin için yapan bir Windfinder adlı bir uygulama bulunuyor. Ücretsiz bir hava durumu uygulaması olan bu uygulama aynı zamanda gerçek zamanlı rüzgar tahminlerini de sizlere bildiriyor. Ayrıca hava şartları, rüzgarın esme yönü, rüzgarın şiddeti gibi tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun için özel olarak üretilen akıllı telefon uygulamaları olduğundan haberiniz varsa işiniz kolay. Fakat birçok seçenek arasından hangi uygulamayı tercih etmeniz gerekiyor? Tabi ki işini en iyi yapanını ve mümkünse tamamen ücretsiz olanını tercih etmelisiniz. İşte bu yüzden bu yazıda sizlere Windfinder uygulamasını tanıtacağız.

Windfinder Uygulamasının Özellikleri

Windfinder-ekran-goruntusu
Uygulama en doğru bilgiyi sizlere ulaştırmak için dünya üzerinde yer alan 17.000’den fazla hava tahmin noktası yer alıyor. 37.000 farklı bölge için bilgi topluyor. Özellikle rüzgar sörfü, yelkencilik, yatçılık ve sörfle uğraşanlar için çok önemli olan rüzgar durumu bilgilerine erişebileceksiniz. Modern bir tasarıma sahip olması nedeni ile kolaca kullanabileceksiniz.

Windfinder’da yer alan bilgiler oldukça düzenli bir arayüzde sunuluyor. En çok kullandığınız noktaları favorilerinize ekleyip daha sonra tekrar ulaşabiliyorsunuz. Saatlik sunulan rüzgar bilgileri kullanıcıların işini epey kolaylaştırıyor. Windfinder’da sadece rüzgar esiş yönü ve şiddeti değil aynı zamanda hava sıcaklık değerleri de sunulmaktadır. Rüzgar durumunda meydana gelen değişimleri anlık olarak gösteren grafik gayet bilgilendirici ve okuması çok kolaydır.

Uygulamanın Favoriler bölümünü kullanarak en çok kullandığınız bölgeleri hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Uygulama, sıcaklık, rüzgar şiddeti, rüzgarın esme yönü, hava durumu gibi bilgileri kullanıcılarına sadece sayısal olarak değil grafiksel olarak da göstermektedir. Bu grafikleri oldukça basit ve anlaşılması kolay olduğundan her düzey kullanıcı kolayca kullanabilir.

Windfinder Uygulama İndirme Linki
http://www.windfinder.com/apps

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.