Sahte iPhone Cep Telefonları

Sahte iPhone Cep Telefonları

Apple iPhone akıllı cep telefonu piyasanın en çok tutulan cep telefonu olmayı başarıyor. Fiyatı nedeni ile her isteyenin alamadığı telefon teknolojinin amiral gemisi durumunda, fiyatı nedeni ile satın alamayan kişiler kopya modellerine yönelmektedir. Uyanık bazı satıcılar insanları iPhone diye sahte modelini satmaktadırlar. Özellikle internet üzerinden çalışan dolandırıcı şebekeleri iPhone cep telefonunun maketini satmaktadırlar. İnternetten çok ucuza iPhone satın aldım diye sevinirken evde sizi bir sürpriz bekleyebilir. Bu nedenden dolayı ürünü satın alamadan önce tüm ayrıntıları okumalı ve güvenirliği olan sağlam web sitelerinden alış veriş yapmalısınız. Bazı sahte iPhone modellerini tanıtacağız. İşte örnek modeller:

Sciphone

Görsel olarak Sciphone iPhone’a çok benziyor. Ama farklı olarak iki sim kartı desteklemektedir. Wi-Fi, çoklu dokunmatik, G-sensör, bluetooth, java gibi pek çok özelliği bulunmaktadır.

Meizu M8

Meizu M8 akıllı cep telefonu görsel olarak ve özellikleri bakımından iPhone en yakın olan cep telefonu diyebiliriz. Üreticinin M8 modeli dış görünümüyle tamamıyla iPhone andırıyor. İçinde ise bir Windows CE sistem var. 3.2 megapiksellik kamerası olan telefonun Yer çekimi (çekim) sensörü, Ortam ışık sensörü, Kızılötesi uzaklık sensörü (distance infrared sensor) ve dokunmatik sensörü bulunuyor.

A380

Görsel açıdan yine Apple iPhone’a benzeyen A380’de güvenlik için bir parmak izi okuyucu var.
Korsanlar Apple’ın elmasını da unutmamışlar.

Lonllida CECT 599

iPhone cep telefonundan görüntü olarak tek farkı telefonu cevaplamak ve kapatmak için iki tuşu olmasıdır. 8 megapiksel kameraya sahip olan cihaz 3X kadar optik zoom özelliği bulunuyor.

iPhon

iPhon akıllı cep telefonu isim olarak kendisine çok iyi bir isim bulmuş diyebiliriz. Kopyasını aratmayan cihaz kullanıcılara yönelik ürünler sunmaya devam ediyor.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.