Samsung Cep Telefonu Modem Olarak Nasıl Kullanırım

Samsung Cep Telefonu Modem Olarak Nasıl Kullanırım

Samsun marka cep telefonunu modem olarak kullanma, Samsung PC Studio Networking Wizard cep telefonu modem olarak kullanma. Samsung marka cep telefonu ülkemizde en çok satılan cep telefonu markalarından bir tanesi konumuna geldi. bu makalemizde Samsung marka cep telefonunuzu nasıl modem olarak kullanabileceğinizi anlatacağız. cep telefonunuzu modem olarak kullanabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir. İşte ilgili adımlar…

Samsung PC Studio Networking Wizard

Samsung PC Studio Network Wizard, bu program ile telefonunuzu modem olarak kullanabileceksiniz. Bu program internet erişimi için Dial-up bağlantısını sağlar. Yapmanız gereken ilk şey programı bilgisayarınıza bağlamak ve bilgisayarınız ile cep telefonunuzu bağlamaktır. Cihazınızı bağladıktan sonra Internet Bağlantıları Yönet simgesine tıklayınız.

Yeni Bağlantı Oluşturmak için Create from Create seçeneğini seçin daha sonra Modify ve Remove seçeneklerini seçeceksiniz. Daha sonra ise Bağlantı penceresinde Bağlantı Adı belirliyorsunuz. Modem seçeneğini seçin ve Ülke ve Ağ Sağlayıcı ekranında ülke ve iletişim hizmeti sağlayıcısı seçiniz. Tamamlandı penceresinde Son butonuna tıklayarak tamamlayınız.

Tüm bu adımları tamamladığınızda Masaüstü’ne size internete bağlanmanız için bir simge oluşacaktır. Oluşan o simgeye tıklarsanız açılan pencerede Bağlan seçeneğini göreceksiniz. kısa bir beklemeden sonra cihazınız internete bağlanacaktır.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.