Samsung Cep Telefonu Modem Olarak Nasıl Kullanırım

Samsung Cep Telefonu Modem Olarak Nasıl Kullanırım

Samsun marka cep telefonunu modem olarak kullanma, Samsung PC Studio Networking Wizard cep telefonu modem olarak kullanma. Samsung marka cep telefonu ülkemizde en çok satılan cep telefonu markalarından bir tanesi konumuna geldi. bu makalemizde Samsung marka cep telefonunuzu nasıl modem olarak kullanabileceğinizi anlatacağız. cep telefonunuzu modem olarak kullanabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir. İşte ilgili adımlar…

Samsung PC Studio Networking Wizard

Samsung PC Studio Network Wizard, bu program ile telefonunuzu modem olarak kullanabileceksiniz. Bu program internet erişimi için Dial-up bağlantısını sağlar. Yapmanız gereken ilk şey programı bilgisayarınıza bağlamak ve bilgisayarınız ile cep telefonunuzu bağlamaktır. Cihazınızı bağladıktan sonra Internet Bağlantıları Yönet simgesine tıklayınız.

Yeni Bağlantı Oluşturmak için Create from Create seçeneğini seçin daha sonra Modify ve Remove seçeneklerini seçeceksiniz. Daha sonra ise Bağlantı penceresinde Bağlantı Adı belirliyorsunuz. Modem seçeneğini seçin ve Ülke ve Ağ Sağlayıcı ekranında ülke ve iletişim hizmeti sağlayıcısı seçiniz. Tamamlandı penceresinde Son butonuna tıklayarak tamamlayınız.

Tüm bu adımları tamamladığınızda Masaüstü’ne size internete bağlanmanız için bir simge oluşacaktır. Oluşan o simgeye tıklarsanız açılan pencerede Bağlan seçeneğini göreceksiniz. kısa bir beklemeden sonra cihazınız internete bağlanacaktır.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir