Samsung Corby W930 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Samsung Corby W930 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Samsun Corby serisini çok sevdi. Piyasalarda Samsung Corby serisi oldukça çok tutulunca Samsung bu seriden telefon üretmeye devam ediyor.Samsung’un tanıtımını yaptığı Corby W930 ile piyasalara hızlı bir giriş yapması bekleniyor. Samsun Corby’deki yükseliş ile bu renkli seriyi daha da geliştirerek çok daha fazla müşteri çekmeyi planlıyor. İşte Yeni Samsung Samsun Corby özellikleri…

Yeni Jenerik dış görünümü donanımı ve özellikleriyle Samsung’un Corby adı ile piyasaya sürdüğü dokunmatik ekranlı mobil cihazlardan çok farklı olmayan Corby serisi, dış tasarımda yarattığı farklı çizgi sayesinde piyasada oldukça tutuldu ve bur rağbeti gören samsung seriyi daha da geliştirerek Corby W930 piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yeni Samsung W930 açılır kapaklı ve dokunmatik ekran desteği olmayacak firmanın Corby Folder olarak adlandırdığı cihaz ilk olarak sadece Kore’de satışa sunulacak. Piyasa koşullarına göre yılın ilk yarısında Avrupa’da kullanıcılarla buluşması beklenen telefonun 2.6 inç ekran, 3 megapiksel kamera, microSD kart yuvası donanımlarına ve giriş seviyesine hitap eden bir fiyata sahip olması bekleniyor.

• 2.6 inç ekran
• 3 megapiksel kamera
• microSD kart yuvası

Henüz fiyatı hakkında hiçbir bilgi olmayan telefon piyasadaki satış fiyatları belli olduğunda websitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum (6 Yorum)

 1. nesli dedi ki:

  Yha alıcam ama kullanımında sorun yaşar mıyım? Kamerası felan takıntılarım var bide bu corby facebooka giriyor mu?Onu öğrenmedimde :/

 2. Anonim dedi ki:

  bu corby w930 satılıyor mu?

 3. sexy lasdyy dedi ki:

  manyakkkkkkk bi tellll bn haftyaya alcam muahahahah

 4. nil dedi ki:

  spr bi telefon

 5. buse dedi ki:

  bende kullanıyorum gayet kullanışlı ve dış görünüm olarakta süper herkez hayranlıkla bakıyo tavsiye ederim msj yazma diğer dokunmatiklerden daha kolay ablamda iphone var ama onda bile msj yazarken zorlanıyosun ama corbyde 1 gün msjlaşsn hemen elin alışıyo bence süper.

 6. sürücü kursu dedi ki:

  Samsunglar ucuzlamıs alıncak gibi tam

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.