Samsung M5650 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Samsung M5650 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Samsung M5650 2.8 inç dokunmatik ekranı şık ve yuvarlak hatları ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Wi-fi ve 3G özelliği olan Samsung M5650 internet keyfini de kullanıcılarına sunuyor. Sosyal Ağ desteği bulunan Samsung M5650‘de hızlı multimedya kullanımı ve anlık yazışma programlarını desteklemesi ile her an her yerde sizlere online sohbet imkanı sunuyor.

Samsung M5650, 3.5 mm’lik evrensel kulaklık girişiyle istediğiniz müzik sistemine kolay bir şekilde bağlayabilime imkanı sunuyor. Kısayol müzik tuşlarıyla ise tek tuşla müzik arşvinize ulaşabilirisiniz.. 8’GB a kadar hafıza kartı desteği ile müzik arşivinizi cebinizde gezdirebilirsiniz.

Samsung M5650‘de 3 Megapiksel kamerasıyla her anınızı ölümsüzleştirebilir ve çektiğiniz resimlerde ise tek parmağınızla mudahale ederek yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz.

Samsung M5650, 3G, 3.6 HSDPA internet hızı ile hızlı bir şekilde internette sörf yapabilirsiniz. Wi-fi bağlantısı ile Okul, kafe, alışveriş merkezi, havalimanları, gibi bir çok yerde internet keyfini ücretsiz yaşayabilirsiniz.

Samsung M5650‘de ana ekrandaki online widget ile hızlı multimedya kullanımı, facebook kısayolu ile her yerde arkadaşlarınızdan haberdar olabileceksiniz. Hangi arkadaşınız profil resmini güncellemiş, kim yeni bir lişkiye başlamış ve daha da fazlasını öğrenebilirsiniz. Samsung M5650 ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları veya videoları ise bilgisayarınız olmadan da cep telefonunuzdan direk facebook hesabınıza yükleyebilirsiniz.