Samsung M5650 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Samsung M5650 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

2.8 inç dokunmatik ekranı şık ve yuvarlak hatları ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Wi-fi ve 3G özelliği olan Samsung M5650 internet keyfini de kullanıcılarına sunuyor. Sosyal Ağ desteği bulunan Samsung M5650‘de hızlı multimedya kullanımı ve anlık yazışma programlarını desteklemesi ile her an her yerde sizlere online sohbet imkanı sunuyor.

Samsung M5650, 3.5 mm’lik evrensel kulaklık girişiyle istediğiniz müzik sistemine kolay bir şekilde bağlayabilime imkanı sunuyor. Kısayol müzik tuşlarıyla ise tek tuşla müzik arşvinize ulaşabilirisiniz.. 8’GB a kadar hafıza kartı desteği ile müzik arşivinizi cebinizde gezdirebilirsiniz.

Samsung M5650‘de 3 Megapiksel kamerasıyla her anınızı ölümsüzleştirebilir ve çektiğiniz resimlerde ise tek parmağınızla mudahale ederek yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilirsiniz.

Samsung M5650, 3G, 3.6 HSDPA internet hızı ile hızlı bir şekilde internette sörf yapabilirsiniz. Wi-fi bağlantısı ile Okul, kafe, alışveriş merkezi, havalimanları, gibi bir çok yerde internet keyfini ücretsiz yaşayabilirsiniz.

Samsung M5650‘de ana ekrandaki online widget ile hızlı multimedya kullanımı, facebook kısayolu ile her yerde arkadaşlarınızdan haberdar olabileceksiniz. Hangi arkadaşınız profil resmini güncellemiş, kim yeni bir lişkiye başlamış ve daha da fazlasını öğrenebilirsiniz. Samsung M5650 ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları veya videoları ise bilgisayarınız olmadan da cep telefonunuzdan direk facebook hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (4 Yorum)

 1. osman dedi ki:

  süper tlfon bnc

 2. fikret dedi ki:

  M5650 TELEFONUMUN WİFİSİNİ NASIL CALIŞTIRABİLİRİM AYARLARI NEDİR

 3. keremim dedi ki:

  samsung M5650 piyasadaki yaklaşık 450TL

 4. ilhan dedi ki:

  samsung M5650 FİYATINI BELİRTMEMİŞSİNİZ. LÜTFEN FİYATINI VERİRMİSİNİZ. NAKİT PEŞİN FİYATI NE OLUR. BİLGİ VERİRSENİZ MEMNUN OLURUK. SAYGILARIMLA

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • uğur:ben nasıl yapılacağını anlayamadım. bu sorunu hall...
 • fatma aslan:selam hesabımı dondurmuştum fakat şimdi açamıyoıru...
 • Orçun:Bahadır arkadaşımız haklı. El terminalleri okumuyo...
 • Silver:Zaten hayatimizda tonlarca sifre var b.k var gibi ...
 • Anonim:Android mi Sürümü kaç...
 • Osman:Bu bilgiyi arıyordum. 5 blogumu da diğer maile dev...
 • Gözde:Lütfen yardımcı olun gozde.2811@hotmail .com bu ad...
 • Gzde:Bana ulaşabilir misiniz? Lütfen silinen facemi tek...
 • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir