Sosyal Medyada Tarihte Bugün Ne Yapıyordun Uygulaması

Sosyal Medyada Tarihte Bugün Ne Yapıyordun Uygulaması

, Ve iPad için hesaplarınız üzerinden size size hatırlatmalarda bulunuyor. Günümüzde pek çok kullanıcı bir çok hesabına sahip, , , , , ve Film Rulosu’na bağlanan Timehop adlı uygulama, bir yıl önce aynı tarihte ne yaptığınızı size hatırlatmada bulunuyor. Her gün çekinip sosyal medyaya koyduğunuz fotoğraflar, durum güncellemeleri ve düşüncelerinizi paylaşırken önemli anların binlerce paylaşım arasına karışıp unutulmasına karşı bir çözüm sunuyor.

iPhone ve Android İçin Daha Önceki Yıllarda Bugün Ne Yaptınız

Sosyal medya hesaplarınıza girip tek tek daha önce bugün ne yapmıştım diyerek bakmanız çok zor. Çünkü geçmişe geri dönmek ve bunu pek çok uygulamada yapmak bir hayli vakit alacaktır. Sahip olduğunuz hesapların eski paylaşımlarına ulaşmak zor iştir. Timehop’u cihazınıza yükleyerek tüm hesaplarınızı tek bir noktada toplayarak yönetebilirsiniz. Uygulama, arkadaşlarınızın tüm hesaplarından paylaştıklarınızı görmenize izin vererek onları yeniden paylaşmanıza da imkan tanıyor.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu uygulama aynı zamanda oldukça kolay kullanılır arayüze sahip olması sayesinde kullanırken zorluk yaşamayacaksınız. Tüm hesaplarınızda ki fotoğraflara en hızlı yoldan ulaşabilmek için uygulamayı denemeyi unutmayın. Sosyal ağların yanında bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda bulunan fotoğrafları da tarayan Timehop uygulamasının temel işlevi her gün size geçmiş yıllarda aynı günlerde ne yaptığınızı hatırlatmak ve anılarınıza dair fotoğrafları, videoları ve paylaşımları ortaya koymak. Bunu gerçekleştirebilmek için sosyal ağ hesaplarınızı Timehop’a eklemeniz gerekiyor ve böylece uygulama ne zaman ne yaptığınız hakkında tüm arşivlere erişebiliyor.

Timehop Uygulaması İndirme Linki
https://timehop.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • İstanbul:01 / 07 Finlandiya kaliteli ürün...
  • Sezgin:koyun@gmail.com kime ait...
  • Sezgin:smskoyun@gmail.com kime ait...
  • uğur:ben nasıl yapılacağını anlayamadım. bu sorunu hall...
  • fatma aslan:selam hesabımı dondurmuştum fakat şimdi açamıyoıru...
  • Orçun:Bahadır arkadaşımız haklı. El terminalleri okumuyo...
  • Silver:Zaten hayatimizda tonlarca sifre var b.k var gibi ...
  • Anonim:Android mi Sürümü kaç...
  • Osman:Bu bilgiyi arıyordum. 5 blogumu da diğer maile dev...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir