Sosyal Medyada Tarihte Bugün Ne Yapıyordun Uygulaması

Sosyal Medyada Tarihte Bugün Ne Yapıyordun Uygulaması

, Ve iPad için hesaplarınız üzerinden size size hatırlatmalarda bulunuyor. Günümüzde pek çok kullanıcı bir çok hesabına sahip, , , , , ve Film Rulosu’na bağlanan Timehop adlı uygulama, bir yıl önce aynı tarihte ne yaptığınızı size hatırlatmada bulunuyor. Her gün çekinip sosyal medyaya koyduğunuz fotoğraflar, durum güncellemeleri ve düşüncelerinizi paylaşırken önemli anların binlerce paylaşım arasına karışıp unutulmasına karşı bir çözüm sunuyor.

iPhone ve Android İçin Daha Önceki Yıllarda Bugün Ne Yaptınız

Sosyal medya hesaplarınıza girip tek tek daha önce bugün ne yapmıştım diyerek bakmanız çok zor. Çünkü geçmişe geri dönmek ve bunu pek çok uygulamada yapmak bir hayli vakit alacaktır. Sahip olduğunuz hesapların eski paylaşımlarına ulaşmak zor iştir. Timehop’u cihazınıza yükleyerek tüm hesaplarınızı tek bir noktada toplayarak yönetebilirsiniz. Uygulama, arkadaşlarınızın tüm hesaplarından paylaştıklarınızı görmenize izin vererek onları yeniden paylaşmanıza da imkan tanıyor.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu uygulama aynı zamanda oldukça kolay kullanılır arayüze sahip olması sayesinde kullanırken zorluk yaşamayacaksınız. Tüm hesaplarınızda ki fotoğraflara en hızlı yoldan ulaşabilmek için uygulamayı denemeyi unutmayın. Sosyal ağların yanında bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda bulunan fotoğrafları da tarayan Timehop uygulamasının temel işlevi her gün size geçmiş yıllarda aynı günlerde ne yaptığınızı hatırlatmak ve anılarınıza dair fotoğrafları, videoları ve paylaşımları ortaya koymak. Bunu gerçekleştirebilmek için sosyal ağ hesaplarınızı Timehop’a eklemeniz gerekiyor ve böylece uygulama ne zaman ne yaptığınız hakkında tüm arşivlere erişebiliyor.

Timehop Uygulaması İndirme Linki
https://timehop.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Zehra:Merhabalar benim telefonum format oldu YouTube kan...
  • Muhammed polat:Sizde varmı bu fotoğraf makineden almak istiyorum...
  • Muhammed polat:Nereden aldınız acaba bilgi verebilir misiniz yada...
  • Nurcan:Hesabimi sildim şimdi geri alamıyorum...
  • Mahmut KüRDÜ:Hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum lütfen ç...
  • efe:bazı filmleri otomatik almıyor. diyelim 300 filmin...