Spor Aktivitelerini Takip Etme Uygulaması İndir

Spor Aktivitelerini Takip Etme Uygulaması İndir

RunKeeper – GPS Track Run Walk adlı uygulama sizin koşmak, bisiklet sürmek, yürümek gibi aktivitelerinizi GPS yardımı ile takip eder. Bunun yanı sıra Fitness egzersizlerinizi takip etmenizi sağlar. Akıllı cep telefonunuzu RunKeeper uygulaması sayesinde adeta kişisel bir antrenöre çevirmiş olacaksınız. Uygulama kısaca aktivite kayıt uygulamasıdır. GPS sensörü günlük yapmış olduğunuz mesafeyi hesaplar ve harcadığınız ortalama kaloriyi size gösterir. RunKeeper size egzersiz sırasında ihtiyacınız olan adım sayısı, gidilen mesafe, harcanan zaman ve yakılan kalori gibi bilgileri ayrıntılarıyla sunar.

RunKeeper – GPS Track Run Walk Uygulaması

RunKeeper – GPS Track Run Walk adlı uygulama pek çok spor dalını desteklemektedir. Yazılım programlanarak hedeflenen mesafe sonunda kullanıcıyı uyarıyor. Verileri paylaşma ve oyunlara katılma gibi özellikleri de yer alıyor. İsterseniz tüm bu bilgileri egzersiz yaptığınız esnada kulaklık aracılığıyla alabiliyorsunuz. Fiziksel aktiviteniz boyunca müzik dinleyebilir ve uygulamayı yönetmeye devam edebiliyorsunuz. Eğer cihazınızda sensör çoksa bu size avantaj sağlıyor. Çok sayıda kullanılabilir sensör sayesinde nabzınızı ölçebilir, kalp atışlarınızı takip edebilirsiniz. Yolunuz boyunca fotoğraf çekerek kaydedebilir ve bunları paylaşabilirsiniz.

Uygulama zaman geçtikçe performansınızı ölçer ve siz rapor olarak sunar. Koşma, yürüme, bisiklet sürme gibi yaptığınız aktivitelerin ayrıntılı geçmişini görüntüleyerek ne yaptığınızı görüntüleyebilirsiniz. Kişisel olarak kendi yaptığınızın bir basamak üzerine çıktığınızda bildirim alırsınız. Böylece gün geçtikçe yaptıklarınızı karşılaştırabilirsiniz. Aktivitelerinizi rutin olarak gerçekleştirdiğiniz fiziksel aktiviteler arasına ekleyerek tekrarlarsınız.

RunKeeper – GPS Track Run Walk İndir
http://runkeeper.com

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.