Swarm ile Nasıl Check-in Yapılır

Swarm ile Nasıl Check-in Yapılır

Swarm ile nasıl yer bildirimi yapılır? Swarm nasıl kullanılır? Arkadaşlarınızla buluşmak istediğinizde yada yakınınızda kimlerin olduğunu görmek için kullanabilirsiniz. Swarm özellikkle Facebook ve Twitter ile entegre edilmiştir, bu sayede bulunduğunuz ortamı yada bölgeyi yer bildirimi yani check-in yaparak tüm çevrenize bildirmiş olursunuz. Swarm bu durumu biraz daha eğlenceli hale getirmiş ve her gittiğinize yerde check-in yaptıkça coin kazanıyorsunuz. Haftalık puan durumuna göre arkadaşlarınızla rekabet edip üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Swarm Butonları ve Check-in Yapma

swarm-menu
Swarm uygulamasını kullanmak oldukça basittir. Birkaç temel ve basit özelliği bulunan uygulamanın en temel özelliği check-in yapma özelliğni kullanabilmek için ilk iş Swarm’a giriş yapıyorsunuz. Daha sonra ekranda yer alan Check-in simgesine dokunuyorsunuz.

swarm-check-in (Check-in simgesi)

Açılan ekranda “Bir Yer Seç” sekmesi altından yer bildirimi yapmak istediğiniz yeri seçiyorsunuz. Sonrasında gelen ekranda “Ne yapıyorsun?” yazılı alana birşeyler yazabilir veya boş bırakabilirsiniz. Ayrıca burada, aktivitenize uygun bir çıkartma seçebilir ve bir arkadaşınızı etiketleyebilir, yaptığınız check-in’i Facebook veya Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Üst bölümde yer alan Mekan değiştir butonuna tıklayıp düzeltmeler yapabilirsiniz. Gerekli alanları doldurup seçimleri yaptıktan sonra “check-in Yap” butonuna tıklayıp paylaşım yapabilrisiniz.

swarm-check-in-menusu

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.