Tarama Ve PDF Oluşturma Uygulaması

Tarama Ve PDF Oluşturma Uygulaması

, , ve işletim sistemli cihazlar için belge tarama uygulaması olan CamScanner – Phone PDF Creator ile belgeleri tarayıp kendi belgelerinizi oluşturup yayınlayabilirsiniz. Tarama özelliği ön plana çıkan uygulama bunun dışında kullanıcılara düzenleme seçenekleri de sunuyor. Dökümanları istediğiniz gibi kırpabilir, renk değişikliği ve resim temizleme gibi düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Tüm belgelerinizi, bu uygulama ile tarayabiliyor ve zahmetsizce dijital ortama aktarıp belge halinde gönderebiliyorsunuz.

CamScanner Belge Tarama ve Oluşturma Uygulaması

CamScanner uygulaması cihazlarınızın kamerasını kullanarak tarama işlemi gerçekleştiriyor. Örneğin kağıt üzerinde bir belgeniz var. Bu belgeyi kamera ile tarayarak uygulamanın sahip olduğu optik karakter tanıma özelliği ile yazıları döküman olarak çıkartabilirsiniz. Fiziksel bir dokümanı ya da alanı fotoğraf çekme işleminin ardından otomatik olarak düzenleyerek PDF formatında hazır hale getiriyor. Bu belge üzerinde düzenleme yapma imkanınada sahipsiniz.
camscanner-ekran-goruntuleri
Uygulama en iyi favoriler arasında yer almaktadır. Güvende olmasını istediğiniz dökümanlarınıza şifre ekleyerek başkalarının belgenizi açmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama kullanıcılara özel olarak 10 GB’lık bulut depolama alanını ücretsiz olarak sunmaktadır. Uygulamayı kullanmak oldukça basit, yükleyip çalıştırdığınız zaman adım adım sizi yönlendirecek ve birkaç kolay işlem sonrasında çektiğiniz alanı PDF formatında oluşturmuş olacaksınız. İçerik tarama, düzenleme, eşitleme, paylaşma ve yönetme işlemlerini yapmanıza imkan tanıyan uygulama ile ders notlarınızı, hocanın tahtadaki yazılarını, faturalarınızı, sözleşmelerinizi, kartvizitlerinizi, notlarınızı, kitapları, metinleri, kimliğinizi, sertifikalarınızı kolayca taratabilirsiniz.

Camscanner Uygulaması İndirme Linki
https://www.camscanner.com/user/download

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Zehra:Merhabalar benim telefonum format oldu YouTube kan...
  • Muhammed polat:Sizde varmı bu fotoğraf makineden almak istiyorum...
  • Muhammed polat:Nereden aldınız acaba bilgi verebilir misiniz yada...
  • Nurcan:Hesabimi sildim şimdi geri alamıyorum...
  • Mahmut KüRDÜ:Hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum lütfen ç...
  • efe:bazı filmleri otomatik almıyor. diyelim 300 filmin...