Telefon için Ücretsiz Sanal Gerçeklik Uygulaması

Telefon için Ücretsiz Sanal Gerçeklik Uygulaması

iOS ve Android işletim sistemli cep telefonları için ücretsiz olarak sunulan sanal gerçeklik uygulaması olan Cardboard uygulaması, favori Sanal Gerçeklik deneyimlerinizi başlatmanıza, yeni uygulamalar keşfetmenize ve bir gözlük hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Programı kısaca anlatıcak olursak telefon ve tabletlerinizi sanal gerçeklik gözlüğü gibi kullanabilmenizi sağlayan ücretsiz bir Google uygulamasıdır. Uygulama içersinde demo görüntüler yer almaktadır. Bu görüntüleri izleyerekde eğlenebilirsiniz.

Cardboard Sanal Gerçeklik Uygulaması

Google Earth ile istediğiniz yere uçmanızı, kendi videolarınızı büyük bir ekran izlemenizi, fotoğraflarınıza bakmanızı, rüzgarlı ya da sıcak bir gün izlemenizi ve daha bir çok şeyi sanal gerçeklik olarak deneyimlemenizi sağlayan uygulama oldukça başarılı diyebilirim. Uygulama ile gerçekten tam olarak eğlenebilmek için Google’ın Cardboard için üretmiş olduğu karton gözlüklerden almanız ya da benzer şekilde kendinize bir kartondan gözlük yapmanız daha yararlı oluyor. Tıpkı sanal gerçeklik kafalıkları gibi olan Cardboard kafalığı sayesinde mobil cihazınıza dürbün gibi bakarak izleyeceklerinizi çok daha güzel ve kaliteli görebiliyorsunuz. Fakat bu gözlük ya da kafalık olmadan da uygulamayı kullanabilmeniz mümkün. Bu uygulamadan tam olarak yararlanmak için bir Cardboard gözlüğüne ihtiyacınız vardır.

•Earth Google Earth’te hayal gücünüzün sizi götürdüğü yerlere uçun.
•Tour Guide Yerel bir rehberle Versay Sarayı’nı ziyaret edin.
•My Videos Videolarınızı devasa bir ekranda izleyin.
•Exhibit Kültürel eserleri her açıdan inceleyin.
•Photo Sphere Çektiğiniz fotoğraf kürelerine bakın.
•Kuzey Kutbu’na Yolculuk Kuzey sumruları ile yan yana uçun, kendi çiçek bahçenizi yaratın, kuzey ışıklarının altında dinlenin ve daha pek çok deneyim yaşayın.

Android için Cardboard Uygulamasını İndir
https://itunes.apple.com/tr/app/google-cardboard/id987962261

iOS için Cardboard Uygulamasını İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.samples.apps.cardboarddemo

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.