Telefon ve Tablet için En İyi Zombi Avlama Oyunu

Telefon ve Tablet için En İyi Zombi Avlama Oyunu

ve İOS işletim sistemli akıllı cep telefonu, tabletlerde oynayabileceğiniz avı oyunu zombileri yok etmenin yanı sıra önemli bir görevi yerine getirdiğiniz macera oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda zombilerin dünyayı ele geçirme gayretlerini göreceksiniz. Mobil oyunların vazgeçilmezleri arasında yer alan kıyametini konu alan en yeni oyunlardan biri Zombie Hive. Oyunda sanılanın aksine zombileri havaya uçurmakla veya kafalarını kesmekle uğraşmıyorsunuz. Dikkatinizi, zombilerin ele geçirdiği çok katlı bir yeraltı laboratuvarındaki insanları kurtarmaya veriyorsunuz. Bunun için kapıları delen matkabınızdan zombilerle savaşan ekiplerinize kadar silah ve donanım teknolojilerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Laboratuvarın sonu gelmez gibi derine inen katlarına uzandıkça, karşınıza Alien’da dahil olmak üzere çeşitli süper zombiler çıkıyor. Ne kadar çok öldürürseniz antikor için o kadar fazla DNA’sı ele geçiriyorsunuz ve bunları satarak para kazanıyorsunuz. Amacınız ise laboratuvarda en derine inerek salgınının nedenini bulmak. Zombie Hive, sabırlı ve biraz bilim düşkünü oyuncular için iyi bir tercih olabilir.

Zombie Hive – Zombi Avı Oyunu

zombie-hive-oyun-goruntuleri
Zombi oyununda amacınız bu salgının nedenini bulmak yok emek ve salgın sonrasında ortaya çıkan zombileri avlamaktır. Oyunda yeraltı silah araştırma merkezinde meydana gelen bir sızıntı sonucunda insanlar zombiye dönüşüyor. Zombi oyunlarının genelinde hikaye zaten hep böyle başlar. Sizde her zaman olduğu gibi hemen silahlarınızı alıp zombileri temizlemeye başlıyorsunuz. Göreviniz zombileri temizlemenin yanı sıra hayatta kalanları da kurtarmaktır.

Yeraltı araştırma merkezine giden 1000 kat bulunuyor ve bu katların her birinde farklı saldırılarla karşılaşacaksınız. Aslında bu katları bölüm olarak düşünebilirsiniz çünkü zorluk seviyesi git gide artıyor ve son katta sızıntıya sebep olan çekirdeği yok etmeniz gerekiyor. Bu bakımdan oyunun oldukça uzun sürüyor. Oyundaki savaşlar otomatik olarak oluyor. Silahlı gurubunuzu doğru stratejilerle yöneterek zombi dolu koridorları temizlememiz gerekiyor.

Android için Zombie Hive İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobirix.zombiehive

için Zombie Hive İndir
https://itunes.apple.com/tr/app/zombie-hive/id1014411316?l=tr

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....
  • ayşe kanaç:merhaba eşime sahte hesaptan gönderilen mesajların...
  • Hakan Fatih:Arkadaşlar ya bu işi bilmiyorsunuz yada biliyormuş...
  • admin:Cihazınızı yeniden başlatın. Basit görünebilir, an...
  • Kübra:Ağ bağlantısı başarısız diyor yardım edin lütfen...