Telefon ve Tablet için Ücretsiz Antrenör Uygulaması

Telefon ve Tablet için Ücretsiz Antrenör Uygulaması

Yanınızda taşıyacağınız kişisel antrenörünüz olacak olan bu uygulama ile evinizde aletsiz olarak çeşitli sporlar yapabileceksiniz. Sworkit Personal Trainer adlı uygulama iPhone, ve Android için ücretsiz sunulan bir egzersiz uygulamasıdır. Uygulama içerisinde vücudunuzun her bölgesini çalıştıran egzersizler bulabilirsiniz. Eğer çok yoğun bir iş hayatına sahipseniz, yada yeni doğmuş bir bebeğiniz veya evde ilgilenmeniz gereken çocuklarınız bulunuyorsa, kısaca spor salonlarına gidecek zamanınız yoksa, Sworkit Personal Trainer adlı uygulama ile profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış egzersizler bulabilirsiniz.

Sworkit Personal Trainer Uygulaması

Cep telefonunuza yükleyebileceğiniz ve hemen kullanmaya başlayabileceğiniz pek çok egzersiz uygulaması bulunuyor. Bunlardan biride Sworkit Personal Trainer adlı uygulamadır. Hemen indirip egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz. Hedeflenen çalışma şekli ve seçilerek kullanıcıya özel bir çalışma programı sunan bu uygulama ile ayrıca süre sayımı da yaparak antrenmana konsantre olmanızı sağlıyor.

Uygulamayı indirdiğiniz zaman karşınıza iki ana kategori çıkıyor ve birisini seçmeniz isteniyor. Daha sonra kaç dakikalık egzersizler istediğinizi seçiyorsunuz. Uygulama da size buna göre 30 saniyelik periyotlardan oluşan egzersizler sunuyor. Böylece kendi istediğiniz süre boyunca ve herhangi bir ekipman gerekmeden istediğiniz gibi egzersiz yapabiliyorsunuz.

Android Sworkit Personal Trainer İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=sworkitapp.sworkit.com

Sworkit Personal Trainer İndir
https://itunes.apple.com/tr/app/sworkit-lite-personal-trainer/id527219710

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar