Telefondaki Fotoğrafın Sadece Bir Bölümünü Renkli Yapma

Telefondaki Fotoğrafın Sadece Bir Bölümünü Renkli Yapma

Fotoğraf çektiniz ve fotoğraftaki bir objeye dikkat çekmek istiyorsunuz. Bu objenin renkli kalmasını ve kalan kısımların siyah beyaz yani gri kalmasını istiyorsunuz. uygulamasını kullanarak çok basit bir şekilde istediğiniz kısımları renkli bırakabilirsiniz. Durumu tam tersi olarakta düşünebilirsiniz. Objeji siyah beyaz yapıp geriye kalan alanları renkli yapabilrisiniz. Hayal gücünüze bağlı olarak, çok farklı birbirinden ilginç resimler ortaya koyabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bazı özellikleri açabilmek için uygulama ücret talep etmektedir. Ama bu haliylede işinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Color Pop Effects fotoğraf düzenleme uygulamasıyla fotoğraflarınızda belirli alanları renkli olarak ön plana çıkartabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı siyah beyaz yaparken seçtiğiniz belirli alanları renkli bırakabilirsiniz.
color-pop-effects-ornekleri

?

Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra ana ekranda çıkan Library yada Camera seçeneklerini kullnarak galeriden fotoğraf ekleyin yada yeni bir fotoğraf çekin. Eklediğiniz fotoğraf kendiliğinden tümüyle siyah beyaz olacaktır. Color aracı ile renklendirmek istediğiniz alana dokunduğunuz anda o bölüm renklenir. Zoom bölümüne tıklayarak renklendirmek istediğiniz alana yakınlaşıp daha iyi bir çalışma yapabilrisiniz.

Color Pop Effects İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tasnim.colorsplash&hl=tr

Color Pop Effects İndir
https://itunes.apple.com/us/app/color-pop-effects-photo-edit.or/id940508574

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar