Telefonun Zil Sesini Otomatik Olarak Açma Uygulaması

Telefonun Zil Sesini Otomatik Olarak Açma Uygulaması

, ile işletim sistemli akıllı cep telefonunuzu sesini otomatik olarak istediğiniz bir zamana ya da belli bir süre sonra açılmasını sağlayabilirsiniz. Pek çok kişi telefonunu sessize aldıktan sonra zil sesinizi sessizde unutuyor. Taki fark edene kadar telefonun sessizde kalması bazen kişileri zor durumda bırakabiliyor. İşte bu gibi durumlarda kalmamak için telefonunuzun sesini istediğiniz bir süre yada zamana göre sesini açmak için ayarlayabilirsiniz. Böylece telefon sessizdeyken başınıza gelen kazalardan da kurtulmuş olursunuz.

Shush Uygulamasının Özellikleri

Cep telefonunuzu sessize alabiliyorsunuz. Telefonunuzu toplantıya girdiğinizde, derste yada özel bir görüşme yaptığınızda sessize alırsınız. Bu aslında küçükte olsa hayati öneme sahip bir detaydır. Bu özellik her ne kadar güzelde olsa gün boyunca telefonunuzun sessizde kalma ihtimalide var. Çünkü bir süre sonra unutulabiliyor ve telefon siz fark edinceye kadar bazen de bütün gün sessizde kalıyor. Oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen ve gerekli anlarda kendi kendine aktif hale gelen uygulamanın amacı, mobil cihazınızı devamlı olarak sessiz modda unutmanıza engel olmak.

Shush Nasıl Kullanılır

Uygulamayı kullanmak oldukça basit! Uygulamayı telefonunuza indirin ve kurulduktan sonra açın. Uygulama bir kere çalıştıktan sonra telefonunuzu her sessize alışınızda karşınıza ne kadar süre sessizde kalınacağını ve sessizden hangi seviyede çıkacağınızı ayarlamanızı istiyor, bu adımı atlayıp Keep it off seçeneği ile klasik yöntemle de sessiz modu kullanabiliyorsunuz. Kolay arayüzü sayesinde kullanırken zorluk yaşamayacaksınız. Uygulamayı çalıştırmaya başladığınız anda herhangi bir diğer uygulamaya engel olmuyor. Güçlü bir donanıma ihtiyaç duymadığı için sisteminizde fazladan pil tüketimine de neden olmuyor.

Android içim Shush Ringer Restorer İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.publicobject.shush

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • rqzn:puahhah millet buraya hesabımı açın yazmış 200 iq...
  • mustafa:işlemcinin hızı 3.1 ama 2.50 de sabit kalmış. csgo...
  • zz:ben bilgisiyardanım...
  • ali kaya:listedeki isimler etikette sonraki sayfalarda tekr...
  • Ebru:Merhaba bende ayni durumu yaşıyorum acabildinizmi ...
  • Bilmiyor:Alabildinizmi hesabınızı geri...
  • Salih:Ya abi ya sifremi giremiyorum böyle şey olmaz ama ...
  • m.ç.:İntel Atom N450 1.66 ghz işlemci 160 gb sata hdd ...
  • Ebrar:Aynen bende eba bile açılmıyor hata kodu geliyor y...