Telefonunuzdaki Numaraları Otomatik Yedekleme

Telefonunuzdaki Numaraları Otomatik Yedekleme

Cep telefonunuzun zarar görme ihtimali her daim vardır bu yüzden  sim kartınızdaki ve cep telefonunuzun hafızasındaki numaraların silinmesi veya kaybolması hayati önem taşımaktadır. Bazen cep telefonunuz zarar gördüğünde cep telefonunuzdan çok telefondaki numaraların kaybolmaması için dua ederiz. Contacts Back EXT ile sisteminizdeki numaraları yedekleyebilirsiniz.


Contacts Back EXT, adından da anlaşılacağı üzere sadece akıllı telefonlardaki kişi bilgilerini yedeklemeyi amaçlıyor. Oldukça basit ve kullanımı kolay bir ara yüzle tasarlanan yazılım ile yedek alabilir yahut önceden alınmış yedeği geri yükleyebilirsiniz. Görevini başarıyla yerine getiren yazılımın hiç şüphesiz en güzel yanı, zaman ayarlı yedekleme yapabiliyor olması.

Automation adımından ulaşılabilen zaman ayarlı yedekleme özelliği aktif edildiği takdirde uygulama, haftalık ya da günlük olarak belirlediğiniz saatte, rehberinizin o anki yedeğini oluşturarak, düzenli bir şekilde arşivliyor. Bu sayede istediğiniz tarihteki yedeğe her zaman ulaşabiliyorsunuz. Çok kapsamlı bir uygulama olmamasına karşın, yaptığı iş sayesinde hayat kurtarıcı olabilen mobil program, yedekleme esnasında sonlandırılmayı önlemek için sistem uygulaması olarak görünme, uygulama yöneticilerinden kendini gizleme gibi fonksiyonel niteliklere sahip.

Symbian işletim sistemleri için; Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz