Ücretsiz Egzersiz Uygulaması İndir

Ücretsiz Egzersiz Uygulaması İndir

Eğer egzersiz yapıyorsanız ve bir akıllı cep telefonu yada tablet PC sahibiyseniz kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan JEFIT Workout adlı yazılım ile iPhone, iPad ve Android cihazlar İçin egzersiz uygulaması indirebilirsiniz. Artık yaptığınız egzersizleri bilgisayarınızdan takip etmenize gerek kalmadı. Bu uygulama sayesinde akıllı cihazınızla kolayca halledebileceksiniz. Uygulamanın içeriği bol miktarda fitness egzersizi ile doludur. Uygulama, aletli ve aletsiz olarak pek çok sayısız hareketi animasyonlu olarak göstermektedir.

JEFIT Workout Ücretsiz Egzersiz Uygulaması

JEFIT Workout uygulaması size ihtiyacınız olan her türlü egzersizi akıllı cep telefonu ve tabletinizde ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca her bölgeye özel veya çalışma şekline göre etkili hazır egzersiz uygulamalarını barındırıyor. Değişimleri kaydederek gelişimleri zamanla rakamsal olarak takip edebilmenize imkan veriyor.

Spor salonlarında bulunan aletler ile yapabileceğiniz pek çok egzersiz sunan uygulamaya öncelikle yaş, cinsiyet, boy ve kilo gibi gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor. Daha sonra da bütün vücudu mu yoksa belli bölgeleri mi çalıştırmak istediğiniz gibi bilgileri ayarlıyorsunuz. Yine egzersiz sürelerini, tekrar sayılarını, dinlenme sürelerini gibi ayarları da kendiniz yapıyorsunuz. Buna göre uygulama size bir çalışma programı çıkartıyor. Bu şekilde size özel bir egzersiz programı elinizde bulunuyor.

JEFIT Workout Uygulamasının Özellikleri

1300’den fazla egzersiz.
Kendi günlük spor rutininizi oluşturabilirsiniz.
Çalışma rutinleri ve fitness planları, halter gibi.
Diğer cihazlarla senkronizasyon.
Büyük ağırlık kaldırma ekipmanları için egzersizler.
Detaylı egzersiz anlatımları ve animasyonlar.
Yoga ve kardio egzersizleri.
Egzersizleri paylaşma özelliği

iOS için JEFIT Workout – Free personal exercise trainer & Gym Log İndir
https://itunes.apple.com/us/app/jefit-workout-free-personal/id449810000

Android için JEFIT Workout Tracker Gym Log İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=je.fit

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.