Ücretsiz İlk Yardım Uygulaması İndir

Ücretsiz İlk Yardım Uygulaması İndir

Cep telefonunuzda mutlaka bulundurmanız gereken bir uygulama olan ilk yardım uygulamasını hemen indirin. Acil durumlarda, bir insanın hayatını kurtarmak için hayati öneme sahip olan bilgiye hemen ulaşmanız gerekiyor. Bu yüzden herkesin ilk yardım uygulamalarının nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olması şart. Özellikle ülkemizde ilk yardım bilincinin çok düşük olması, durumu daha da hayati öneme sahip kılıyor. Bu tür uygulamalar her zaman lazım olmaz ancak öyle bir an gelir ki cihazınızda hazır bulunması bir hayat kurtarabilir. “Mobil İlk yardım Uygulaması” acil yardım için gerekli bilgileri sizlere anında sunmaktadır.

Anadolu Sağlık Merkezi İlk Yardım Uygulaması

Anadolu Sağlık Merkezi tarafından hazırlanan ile ilgili açıklaması şu şekilde:

Anadolu Sağlık Merkezi, mobil ilkyardım uygulamasıyla acil durumlar da yanınızda Kurulduğu günden bugüne gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla ‘Sağlığın Merkezi’ konumuna ulaşan Anadolu Sağlık Merkezi, teknolojiyi yakından takip eden uygulamalarıyla sağlık sektöründe “ilk”leri gerçekleştirmeye devam ediyor. İçeriği Anadolu Sağlık Merkezi uzmanları tarafından hazırlanan “Mobil İlkyardım Uygulaması”nı kullanıcılar ücretsiz olarak indirebilecekler.

Anadolu Sağlık Merkezi’nin sosyal sorumluluk ve toplumsal sağlık kültürüne katkıda bulunmak anlayışıyla hazırladığı uygulamanın içeriğinde; İlkyardımın temel ilkeleri ve temel yaşam belirtilerinin yanısıra, bayılmalar, böcek sokmaları, solunum yolu tıkanıkları, kırıklar, göze, kulağa ve buruna yabancı cisim kaçması, kanama, yaralanma, havale, zehirlenme, yapay solunum, yanıklar ve donmalar, sıcak çarpmalarında ilk yardım konularında ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Uygulamanın menüsü, ilkyardım bilgisi gerektiren acil durumlarda, bilgiye hızlı ulaşımı sağlayacak şekilde tasarlanmış. Anlaşılır bir dil kullanılan ilkyardım uygulamasında bilgiler konuyla ilgili açıklayıcı görsellerle de destekleniyor.

İlk Yardım Uygulaması İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anadolusaglikmerkezi.ilkyardimapp

İlk Yardım Uygulaması İndir
https://itunes.apple.com/tr/app/id381703878

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir