Ücretsiz Video Düzenleyici ve Video Kamera Uygulaması

Ücretsiz Video Düzenleyici ve Video Kamera Uygulaması

VUE: Video Editor & Camcorder adlı uygulama ve işletim sistemli cihazlar için yayınlanan alternatif video kaydetme ve düzenleme uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak kayıtlı videolarınızı da düzenleyebiliyorsunuz. Cep telefonunuzdaki kırpılmamış videoları kırpmak ve onları çeşitli filtreler ile farklı bir görünüm vermek istiyorsanız bu uygulama tamda size göre. VUE, akıllı telefonunuzda ve tabletlerinizde oldukça iyi düzenleme yapmanızı sağlayan bir video kaydedici ve video düzenleyicidir. Kullanıcıların sanat videoları yakalamasını sağlayan, filtreler, çıkartmalar veya montaj ekleyerek onlara düzenleme yetkisi veren video kamera ve video düzenleyici uygulamasının detayları şu şekilde;

VUE: Video Editor & Camcorder Uygulamasının Özellikleri

VUE: Video Editor & Camcorder, tarzı uygulamaları bilgisayar programlarından bilirsiniz. Uygulama bilgisayara ihtiyaç duymadan video düzenlemenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan uygulama kolayca video editörü işlerinizi yapabiliyorsunuz. Şık ve minimal bir tasarımı var, işinizi kolayca halledebiliyorsunuz. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra anında sosyal medyadan paylaşabilirsiniz.

VUE: Video Editor & Camcorder, fotoğraf çekmek kadar sinematik videolar oluşturmanızı sağlayan gelişmiş bir uygulamadır. Uygulama klip düzenlemede de ihtiyaç duyacağınız özelliklere sahip. Videonuzu çıkartmalarla zenginleştirebilirsiniz. Seçim yapmanız gereken 30’dan fazla tasarım bulunuyor. Sinematik filtreler, belgesel efektleri ve sanatsal ifadelerle özenle seçilmiş filtreler yer alıyor. Film standardına uygun ölçeklerde kayıt imkanı sunar. Müzik kitaplığından müzik ekleme şansınızda bulunuyor.

Android için VUE – video editor & movie maker İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=video.vue.android

iOS için VUE – video editor & movie maker İndirme Linki
https://itunes.apple.com/app/id1114690993

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir