Apple TV Fiyatı ve Özellikleri

Apple TV Fiyatı ve Özellikleri

Apple TV artık Türkiye’de Apple TV ile online yayınları izleyebilir ve internet üzerinden Apple Store2ye doğrudan bağlanabilirsiniz. Apple TV ile onine videolar izleyebileceğiniz gibi televizyon yayıncılarında izleyebiliyorsunuz. Apple TV ile birlikte kutudan çıkan standart kumandanın haricinde iPhone, iPod touch veya iPad ile cihazınızı kontrol edebilirsiniz. Kullanıcılar Apple TV’yi 12 ay taksitle 313 TL’ye satın alabilecekken Apple TV’nin peşin fiyatı ise 294 TL’dir.

Apple TV ile 1080p çözünürlüğündeki film, video klip, spor müsabakaları, haberler , oyun ve fotoğraf slayt gösterilerini izleyebilirsiniz. Yalnızca tek bir tıkla artık iTunes’daki tüm HD filmleri, Internet üzerinden HD TV’nizde izleyebilirken, dilerseniz AirPlay sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch’ınızdan yayın yapabileceksiniz.

Apple TV Özellikleri

Apple TV bir ekrana sahip değil. Oldukça küçük ebatlara sahip bu cihaz ile televizyonunuza kablosuz bir şekilde bağlanıp gündelik internet işlerinizi dev bir ekrana taşıma imkanına sahipsiniz. Apple TV 256MB belleğe sahip. Apple TV’de Samsung’un 8GB’lık NAND Flash (K9LCG08U1M) depolama birimi bulunuyor. Çok az enerji harcayan Apple TV cihazı, uzaktan kumandası ve kullanımı kolay ara yüzü ile teknolojiyi ev keyfi için kullananlara hızı ve binlerce adetlik arşiv imkanını sunuyor.

Apple-TV-ozellikleriApple TV 1080i 60/50Hz, 720p 60/50Hz, 576p 50Hz (PAL) ya da 480p 60Hz destekleyen geliştirilmiş çözünürlükte veya yüksek çözünürlükte geniş ekran televizyonlarla uyumlu olarak çalışır ve televizyonunuzun boyutu ne olursa olsun en net görüntüyü elde edebilirsiniz 40GB içeriği yerel saklayabilmek için sabit sürücüsü bulunan Apple TV’de medyaları saklamak için yaklaşık 33GB yer ayrılmış durumda. Bu sayede yüzlerce film ve binlerce müzik saklayabilrsiniz.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.