seo dersleri

Arçelik Smart TV Fiyatları ve Teknik Özellikleri

Arçelik Smart TV Fiyatları ve Teknik Özellikleri

yani akıllı televizyonlar giderek artıyor. Arçelik çıkardığı ’leri duyurdu. 3D Led ile 3D Led , kardeş marka Arçelik’in All+in+one serisi tarzında üretilmiş, bu nedenle ’ler bir çok özelliğe sahip, Beko ’lerin biri 40 inç (102 ekran) diğeri ise 46 inç (117 ekran) ve her iki üründe 3D desteği, Full HD görüntü desteği, entegre HD uydu alıcı, DLNA teknolojisi, usb girişi ve DigiLink desteği bulunuyor..

Smart TV fiyatına baktığımızda 40 inç boyutunda olanı 1860 Türk lirası, 46 inç boyutunda olanı ise 2400 Türk lirası değeride. Gerçek renklerle, en iyi resim kalitesi. Benzersiz Surround ses kalitesi sunuyor. cihaz MP3, WAV, WMA, AVI, MPEG1, MPEG2, MPEG4, JPEG, BMP, TIF, DIVX 3/4/5.X gibi dosya formatlarını desteklemektedir. Dlna, Noise Reduction ve dahili wifi aparatı bulunan Beko Smart tv’ler yerli malı tercih etmeniz için gereken herşeyi size sunuyor..

Arıntılı Özelliklere Aşağıdaki Linklerden Ulaşabilirsiniz.

Arçelik A40-Leg-6B 3D Led Full Hd Uydu Alıcılı Smart Tv

Arçelik A46-Leg-6B 3D Led Full Hd Uydu Alıcılı Smart Tv

"Arçelik Smart TV Fiyatları ve Teknik Özellikleri" Başlıklı Konu İçin 1 Yorum Yapıldı.

  1. Sezerer dedi ki:

    Türkiyede en çok tercih ettigim ve kullandıgım marka arçelik enson olarakta A46 leg 6b 3d smart tv siparişini verdim. Kutu içinde 2 adetmi gözlük var. internete baglanırken faturaya nasıl yansır sınırsız internet kullanıyorum. (dlna) özelligi (bd live) özelligi ile aynımı. ben samsung bd-c5500 bluray dvd player aldım (dlna)özelligi var yazıyor ama menüde yazmıyor (bd live) özelligimi acaba son olarakta a46 leg 6b sipariş geldiginde atv,star,kanal d,show (vb) 3d izleye bilirmiyim kumandada 3d moduna basıp sizden ricam cevaplayıp yardımcı olursanız seviniriz tesekkürler.

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner

SPONSORLARIMIZ

Minecraft Apk indir