Arçelik Smart TV Fiyatları ve Teknik Özellikleri

Arçelik Smart TV Fiyatları ve Teknik Özellikleri

Smart TV yani akıllı televizyonlar giderek artıyor. Arçelik çıkardığı Smart TV’leri duyurdu. Arçelik A40-Leg-6B 3D Led Smart tv ile Arçelik A46-Leg-6B 3D Led Smart tv, kardeş marka Arçelik’in All+in+one serisi tarzında üretilmiş, bu nedenle smart tv’ler bir çok özelliğe sahip, Beko Smart Tv’lerin biri 40 inç (102 ekran) diğeri ise 46 inç (117 ekran) ve her iki üründe 3D desteği, Full HD görüntü desteği, entegre HD uydu alıcı, DLNA teknolojisi, usb girişi ve DigiLink desteği bulunuyor..

Smart TV fiyatına baktığımızda 40 inç boyutunda olanı 1860 Türk lirası, 46 inç boyutunda olanı ise 2400 Türk lirası değeride. Gerçek renklerle, en iyi resim kalitesi. Benzersiz Surround ses kalitesi sunuyor. cihaz MP3, WAV, WMA, AVI, MPEG1, MPEG2, MPEG4, JPEG, BMP, TIF, DIVX 3/4/5.X gibi dosya formatlarını desteklemektedir. Dlna, Noise Reduction ve dahili wifi aparatı bulunan Beko Smart tv’ler yerli malı tercih etmeniz için gereken herşeyi size sunuyor..

Arçelik Smart TV Arıntılı Özelliklere Aşağıdaki Linklerden Ulaşabilirsiniz.

Arçelik A40-Leg-6B 3D Led Full Hd Uydu Alıcılı Smart Tv

Arçelik A46-Leg-6B 3D Led Full Hd Uydu Alıcılı Smart Tv

Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. Sezerer dedi ki:

    Türkiyede en çok tercih ettigim ve kullandıgım marka arçelik enson olarakta A46 leg 6b 3d smart tv siparişini verdim. Kutu içinde 2 adetmi gözlük var. internete baglanırken faturaya nasıl yansır sınırsız internet kullanıyorum. (dlna) özelligi (bd live) özelligi ile aynımı. ben samsung bd-c5500 bluray dvd player aldım (dlna)özelligi var yazıyor ama menüde yazmıyor (bd live) özelligimi acaba son olarakta a46 leg 6b sipariş geldiginde atv,star,kanal d,show (vb) 3d izleye bilirmiyim kumandada 3d moduna basıp sizden ricam cevaplayıp yardımcı olursanız seviniriz tesekkürler.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.