İstanbulbilisim.com Dolandırıcılığı

İstanbulbilisim.com Dolandırıcılığı

.com web sitesi ile satış yapan RETRO BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ stoklarında olmayan ürünleri satıyor. Tüketicileri aylarca bekleten firma iptal edilen siparişlerinde para iadesini yapmıyor. Ellerinde olmayan ürünleri varmış gibi satmak ve müşterilerine aylarca para iadesi yapmamakta bir çeşit dolandırıcılıktır. Web sitelerinde bulunan 0850 333 0912 telefon numarasını aradığınızda kesinlikle cevap verilmiyor. Yine sitelerindeki info@istanbulbilisim.com mail adresine attığınız mailler ve @istanbulbilisim sosyal medya hesaplarına yazdığınız tüm mesajlar yanıtsız kalıyor. Firma yaptığı bir duyuruda tedarikçi kaynaklı sorunlardan dolayı gecikmeler olduğunu duyurdu. Ancak böyle bir duyuru yapmasına rağmen sipariş almaya devam ediyor. Yetmez gibi televizyonlarda ve internette reklam vermeye devam ediyorlar. Daha fazla sipariş almaya çalışıyorlar.

İstanbulbilisim’in Duyurusu

İstanbulbilişim’in Tek Cevap Verdiği Platform Şikayetvar

Evet biraz komik değil mi? Bir sürü platformda bulunmalarına rağmen ve telefon hatlarına rağmen sadece sikayetvar.com sitesine yapılan şikayetleri dikkate alıyorlar. Buradan da standart mesajlar gönderiyorlar.

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında talep ve istekleriniz aktarılmıştır Talebinizin alınması adına mail ile geri dönüş yapılmıştır iade onayı ve sürecin uzamaması adına hesap bilgileriniz istenmiştir. Süreç bilgilendirmeniz ile hızlandırılacaktır Yaşanan aksaklık ve gecikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri musterihizmetleri@istanbulbilisim.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Benim bilgisayarım taktığımda dolum yapıyor yazısı...
  • SUAT DURMUŞ:Çok teşekkürler.Bilgisayarımdaki bu özellik yakın ...
  • hilmi:bende a530 hiç bişey yapamıyom çok kötü bilgisayar...
  • Duygu:Sifremi unuttum youtube yardimci olurmusuniz...
  • abdullah:vestel vtab7 lite 3 en son güncelleme kaç abi...
  • Ahmet yazıcı:Peki imei kayıtını eski bir telden kaydettiler,yaz...
  • Emir:Bendede aynı sorun var düzeltebildinmi...
  • Osman:sizin yazacağınız yönergeye yazayım...saçmalık.....
  • rqzn:puahhah millet buraya hesabımı açın yazmış 200 iq...