İstanbulbilisim.com Dolandırıcılığı

İstanbulbilisim.com Dolandırıcılığı

.com web sitesi ile satış yapan RETRO BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ stoklarında olmayan ürünleri satıyor. Tüketicileri aylarca bekleten firma iptal edilen siparişlerinde para iadesini yapmıyor. Ellerinde olmayan ürünleri varmış gibi satmak ve müşterilerine aylarca para iadesi yapmamakta bir çeşit dolandırıcılıktır. Web sitelerinde bulunan 0850 333 0912 telefon numarasını aradığınızda kesinlikle cevap verilmiyor. Yine sitelerindeki info@istanbulbilisim.com mail adresine attığınız mailler ve @istanbulbilisim sosyal medya hesaplarına yazdığınız tüm mesajlar yanıtsız kalıyor. Firma yaptığı bir duyuruda tedarikçi kaynaklı sorunlardan dolayı gecikmeler olduğunu duyurdu. Ancak böyle bir duyuru yapmasına rağmen sipariş almaya devam ediyor. Yetmez gibi televizyonlarda ve internette reklam vermeye devam ediyorlar. Daha fazla sipariş almaya çalışıyorlar.

İstanbulbilisim’in Duyurusu

İstanbulbilişim’in Tek Cevap Verdiği Platform Şikayetvar

Evet biraz komik değil mi? Bir sürü platformda bulunmalarına rağmen ve telefon hatlarına rağmen sadece sikayetvar.com sitesine yapılan şikayetleri dikkate alıyorlar. Buradan da standart mesajlar gönderiyorlar.

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında talep ve istekleriniz aktarılmıştır Talebinizin alınması adına mail ile geri dönüş yapılmıştır iade onayı ve sürecin uzamaması adına hesap bilgileriniz istenmiştir. Süreç bilgilendirmeniz ile hızlandırılacaktır Yaşanan aksaklık ve gecikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri musterihizmetleri@istanbulbilisim.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayşenur:hiç bir işime yaramadı youtube bu sekilde değilki ...
  • Servet:Merhaba; Ben sam broadcaster pro kullanıcısıyım ...
  • Yaşsr özalp:Bir canon kullanıcısı olduğum için ekmolsrak alfıp...
  • ceren defne:ya ben oyuna girmrk istiyorum google dan ama diyo ...
  • Ali Kemal:Merhabalar Cevabiniz icin tesekkurler sadece ram 2...
  • Recep sevinç:İyi geceler benim not 8 red mi suya düştü ne yap...
  • Hüseyin Özel:Kisisel hesabımi facebook kapattı bilmeyerek yanl...
  • Berna:BEN HTTPS OLARAK KULLANIYORUM SİTEMİ. YANİ GUVENLI...