Philips Ev Sinema Sistemi Fiyatları

Philips Ev Sinema Sistemi Fiyatları

Ev sinema sistemi ile film izleme farklı bir keyiftir. Nasıl bir filmi sinemada izlemek ile farklı bir ortamda izlemek ayrı bir hava katıyorsa ev sinema sistemi ile de evde film izleme keyfi farklıdır. Ev sinema sistemi deyince akla gelen en bilindik marklardan biride Philips EV Sinema Sistemleridir. İyi donanım özellikleri uygun fiyat yapısı ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Philips EV Sinema Sistemleri güçlü ve iddialı özellikleryle evinizin havasını değiştiriyor. 3D filmleri izleyebileceğiniz Blu-ray donanımıyla tam anlamıyla bir görsel şölen sunan Philips EV Sinema Sistemlerinin özellikleri ve fiyatı ise şu şekilde:

Philips Ev Sinema Sistemi HTS3011 (5.1)

Toplam Ses Gücü: (RMS) 200 Watt
Kanal Sayısı: 5+1 Dolby Dijital
Çıkış Gücü: (RMS) 4 x 25W, 2 x 50W
Sinyal Gürültü Oranı: 60 dB den küçük
Subwoofer Özdirenci, Ekolayzır Ayarları, D/A Dönüştürücü, Frekans Tepkisi, Ses Geliştirme, Gece Ayarı, Dijital Amplikatör
Çalma Formatı: CD-R/CD-RW, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, DVD-VIDEO, VIDEO CD/SVCD
Sıkıştırma Formatı: MPEG1, MPEG2, Divx3.11, Divx4.x, Divx5.x, Divx6.x, Divx Ultra, MPEG4
Video Disk Oynatma Sistemi: PAL, NTSC
Boyutları: 360 x 55 x 332 mm, 2.58 Kg. (Genişlik, Yükseklik, Derinlik)

Philips ev sinema sistemi SoundHub HTS5593

Philips SoundHub HTS5593 ev sinema sistemi mükemmel ses için ikili bas borusuna sahip ve güçlü hoparlörleri buluyor. Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD çıkışına sahip. Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray donanımıyla beraber gelen ev sinema sistemi, en iyi ses ve görüntü için diğer HDMI cihazlarını da bağlamanızı sağlayan HDMI Hub ile birlikte kullanıcıya sunuluyor.  TV’nizden çevrimiçi hizmetlere ve multimedya özelliklerine erişim için Smart TV özelliğiyle sunulan SoundHub, kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panele de sahip. Philips SoundHub HTS5593 ev sinema sistemi Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlıyor. 1000W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışına da sahip olacaksınız.

Philips Ev Sinema Sistemi HTS9810 (5.1)

Toplam Ses Gücü: (RMS) 800 Watt
Kanal Sayısı: 5+1 Dolby Dijital EX
Disk Çalma Formatları: Hızlı İleri/Geri, CD Metin Ekranı, Önceki/Sonraki Albüm Arama, Önceki/Sonraki Parça Arama, Birini/Albümü/Tümünü Tekrarlama, Rastgele Çalma, Resim Tekrar Oynatma
Boyutları: 304.2 x 309.8 x 130.1 mm, 3.7 Kg. (Genişlik, Yükseklik, Derinlik)

Philips Ev Sinema Sistemi Fiyatları

Philips ev sinema sistemleri kablosuz arka hoparlörler, hoparlör yerleşiminde rahatça hareket ettirebilme imkanı veriyor. Parazit önleyici teknoloji kullanılarak geliştirilmiş olan kablosuz hoparlörler, görünür kablo bağlantıları olmaksızın tam surround ses sağlıyor. Philips SoundHub HTS5593 satış fiyatı 1499TL, Philips HTS9810 modelinin fiyatı ise 1599TL iken Philips Ev Sinema Sistemi HTS3011 modelinin fiyatı 240TL olarak belirlenmiş.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.