Philips LightFrame Teknik Özellikler Ve Fiyatı

Philips LightFrame Teknik Özellikler Ve Fiyatı

Philips, yeni piyasaya sürdüğü monitörü LightFrame ile monitör dünyasına yeni bir anlayış kattı yalnızca kendine özgü modern tasarımı ile değil aynı zamanda göz sağlığını da düşününeler içinde vazgeçilmezlerinden olacak Hassas ince ayarı şık tasarımı ile kullanıcıların beğenisini toplayan Philips LightFrame detayları öğrenmek için tıklayınız.

Philips LightFrame22 inçlik bu parlak piyano beyaz yüzeyli monitör, modern ve lüks görünümü ile her tür çağdaş mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Ancak, LightFrame sadece dış görünümü itibariyle “göz dostu” değil; etkin bir şekilde göz yorgunluğunu azaltması nedeniyle de, olası en iyi kullanıcı deneyimini sağlıyor.

Kapsamlı bilimsel araştırmalar, ışığın insanlar üzerinde güçlü bir etkisi olduğunu gösterdi. Örneğin, üçüncü göz reseptörlerini geçen mavi renk ışığın rahatlatma ve canlandırma gibi bir etkisi var. Bu bilgi doğrultusunda geliştirilen teknolojinin uygulandığı LightFrame, kullanıcıları rahatlatan, yatıştırıcı bir mavi ışık yayıyor ve konsantrasyonu artırırken göz yorgunluğunu da azaltıyor .

LightFrame monitörde, aynı zamanda, kullanıcılara ideal görüntüyü sağlamak için aşağıdaki teknolojiler de kullanıldı:

– SmartContrast12000:1 teknolojisi, daha canlı imajlar için ekran üzerinde kullanılan siyah renklere daha çarpıcı bir görüntü kazandırıyor

– SmartImage teknolojisi resim ve videoların kontrast, renk doygunluğu ve keskinliğini geliştiriyor

– TrueVision teknolojisinden, genel monitör ayarı ve hassas ayarlamalar için kullanılan bir test ve algoritma teknolojisi olarak yararlanılıyor

Philips LightFrame, üç yıllık garanti güvencesi ile kullanıcılara sunulmakta. Philips LightFrame ayrıca enerji verimliliği açısından Energy Star sertifikasına da sahiptir.

Philips LightFrame, Temmuz ayının ilk günlerinden itibaren elektronik eşya satan büyük mağazalarda tüketicisi ile buluşacak. Türkiye’de ürün için önerilen satış fiyatı ise 540 Türk Lirası olacak.