Samsung PL65 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Samsung PL65 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

12.2 MP çözünürlük ve 5x zoom değerine sahip Samsung PL65 ile kaliteli ve net fotoğraflar elde edebilirsiniz 3.0 inç LCD ekran pratik kullanımıyla Samsung PL65 yüksek çözünürlük ve otomatik pozlama özelliği sayesinde en net fotoğrafı yakalamakta size yardımcı olur özellikle gece çekimleri ve hızlı hareket eden nesneleri yakalamakta oldukça başarılı olan Samsung PL65 kullanıcıların beğenisini kazanıyor…

Samsung, PL serisi fotoğraf makinesi gamını yeni modeli PL65 ile genişletiyor. Uygun fiyata kolay kullanımlı gelişmiş özellikler arayan fotoğraf tutkunlarını hedefleyen bu model, resimlerin kolay aktarımı ve bağlanabilirlik gibi özellikler sunuyor. 12.2 megapiksel çözünürlük ve 5x optik zoom değerine sahip yeni Samsung PL65 ile daha net ve kaliteli imajlar elde etmek mümkün!!!

Akıllı LCD ekran

Samsung PL65’in 3.0 inç akıllı LCD ekranı ortam ışığına göre ekran parlaklığını ayarlayarak, fotoğraflarınızı keyifle görüntülemenizi sağlıyor. Yine Samsung fotoğraf makinelerine özgü “Dual Image Stabilizer” teknolojisi yetersiz ışık, odaklama hatası ve el titremesi gibi nedenlerden oluşabilecek fluluğu önlüyor. Aynı zamanda yüksek ISO değeri de (ISO 3200 -3M’e kadar-) gece çekimleri veya çok yüksek hızdaki objelerin çekiminde bile mükemmel sonuç veriyor.

PL65’i rakipsiz kılan bir diğer özellik de, kadraj asistanı olarak nitelendirilebilecek doğru pozlama/kompozisyon oluşturma yeteneği. Bu özellik, daha siz fotoğrafı çekmeden doğru kompozisyon oluşturmanızı sağlıyor. Böylece PL65 ile değerli anlarınızın herbirini kusursuzca yakalamanız mümkün oluyor. Ürünün satış fiyatı 599 TL.

Teknik Özellikler

3 inç LCD ekran
ISO 3200 5x optik zoom objektif
12.2 megapiksel
İkili görüntü sabitleme (Dual Image Stabilization )
VGA/ 30fps/MPEG4 formatlarını destekliyor
Güzellik çekimi, yüz Tanımlama, kendi portreni çekme, gülümseme çekimi, göz kırpma algılama
Akıllı albüm (çekilmiş fotoğrafları zamana, içeriğe, renklere ve yüzlere göre düzenler)
Akıllı çekim (kusursuz fotoğraflar elde etmek için kolay kullanımlı 11 farklı çekim modu)