Altcoin Nasıl Satın Alınır

Altcoin Nasıl Satın Alınır

Bitcoin’in aşırı fiyatlanması üzerine bir çok yatırımcı burada treni kaçırdığını düşünüyor. Bunun üzerine diğer altcoinlere yönelmiş durumunda, ancak Türk sitelerinden henüz satın alınamıyor. Hatta Bitcoin dahi alıp satarken yurtdışı ile aradaki fiyat farkı ve çok yüksek komisyon bedelleri kullanıcıları bezdirmiş durumda. Bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu ise yurt dışından bir hesap açıp banka Swift kodlarını kullanarak dolar transfer etmektir. Bu seferde bankanın sizden kestiği yüksek komisyon bedeli ile karşılaşıyorsunuz. Bazı siteler Kredi kartı ile Bitcoin satın almanıza izin veriyor. Bu sayede önce Bitcoin alıp daha sonra istediğiniz bir satın alabilirsiniz. Burada hesap yapmak size kalıyor. Komisyon oranlarını hesaplayıp hangi işlemi yapmak mantıklı ise onu uygulayınız. Çünkü satın alacağınız miktar önemli.

Altcoin için Hangi Siteyi Kullanmalıyız

Altcoin satın almak için komisyon oranları çok düşük olan Binance web sitesini kullanacağız. Bu siteye doğrudan para transferi yapılamıyor. TL zaten yurtdışında geçerli değil. Binance web sitesine Bitcoin göndererek istediğiniz altcoini satın alabilirsiniz. Bittrex, Poloniex ve Kucoin diğer önemli altcoin satın alma siteleridir.

Satın almak istediğiniz coin yeni Altcoin’lerden biriyse coinmarketcap.com sitesine girip ilgili coini bulup tıklayın. Markets sekmesine tıkladığınız zaman hangi markette ne kadar hem fiyatını öğrenebilir hem de hangi marketlerde satıldığını görebilirsiniz. Böylece bu site sayesinde ilgili coini inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....
  • ayşe kanaç:merhaba eşime sahte hesaptan gönderilen mesajların...
  • Hakan Fatih:Arkadaşlar ya bu işi bilmiyorsunuz yada biliyormuş...
  • admin:Cihazınızı yeniden başlatın. Basit görünebilir, an...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir