Başlat Menüsüne Site Nasıl Eklenir

Başlat Menüsüne Site Nasıl Eklenir

Başlat menüsüne web sayfası ekleme resimli anlatım bulabilirsiniz. Başlat menüsüne nasıl site eklerim? Bir web sitesini başlat menüsüne eklemek oldukça kolay. İnternet Explorer web tarayıcısı bu işlemi sadece birkaç tıklama ile yapama imkanı sunuyor. Başlat menüsüne istediğiniz web sayfasını ekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken ilgili adılar şu şekilde…

Başlat Menüsüne Web Sitesi Nasıl Eklenir

Yapmanız gereken Internet Explorer web tarayıcısını çalıştırmak ve eklemek istediğiniz sayfayı açmaktır. Daha sonra Araçlar menüsüne tıklayınız. ALT + X kısayol tuş kombinasyonunu da kullanabilirsiniz.

explorer-baslat-site-ekleme

Açılan menüden Dosya buradan da Siteyi Başlat Menüsüne Ekle butonuna tıklıyorsunuz. daha sonra Ekle butonuna tıklayarak ilgili sayfayı başlat menüsüne eklemiş oluyorsunuz.

baslat-site-ekleme

Başlat menüsüne sürekli olarak girdiğiniz web sitelerini ekleyerek kısayol oluşturabilirsiniz. Böylece özellikle evinizde okuma yazma bilmeyen bir çocuğunuz var ise onun girmesini istediğiniz web siteleri kayıt ederek büyük kolaylık sağlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu kısayolu istediğiniz bir yere sürükleyerek konumunu değiştirebilirsiniz. örneğin masaüstü veya hızlı başlangıç çubuğuna getirebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir