Bilgisayardaki internet Telefonda Nasıl Kullanılır

Bilgisayardaki internet Telefonda Nasıl Kullanılır

Virtual Hotspot adlı ücretsiz bir yazılım ile bilgisayarınızda bulunan interneti diğer cihazlarınızda kullanabileceksiniz. Bu uygulama daha çok GSM operatörlerinden alınan internet paketleri veya Wirless özellikli modemi bulunmayan kullanıcıların işini görecektir. Buradaki amaç bir şekilde herhangi bir bilgisayarınızda internet var ise bu interneti istediğiniz diğer cihazlarla bağlantı kurabilmeyi amaçlıyor. Cep telefonu, Laptop, gibi cihazlarınıza kolayca internet verebileceksiniz.

Sanal Bağlantı Noktası Nedir?

Sanal Hotspot Wi-Fi hotspot açmanıza yarayan ücretsiz bir yazılımdır. bilgisayar gibi diğer Wi-Fi cihazları, akıllı telefon, iPhone, iPad, iPod Touch, PDA, Xbox, Wii ile (Wifi, LAN, Kablo Modem, Dial-up, Hücresel, vb) internet erişimi paylaşmanızı sağlar.

Sanal Hotspot programını aşağıdaki bağlantı yardımı ile bilgisayarınıza indirin yükleyiniz. Programı çalıştırdığınızda bir hotspot adı ve parola girmelisiniz (parola 8 karakterden az olmalı), porgramın Windows , Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemi desteği bulunmaktadır. Bağlantı kurulduktan sonra, tüm etkin bağlantıları Clients sekmesinde görebilme imkanına sahipsiniz.

Virtual Hotspot indir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (7 Yorum)

 1. aybala sevilen dedi ki:

  ya bu indirme paralı mı arkadaşlar bilen va mı ama öle omacccc ilal

 2. umıt dedi ki:

  programı yukledım yanlız bı sıkıntı var sanırım bendekı ınternet connectıon kutusundakı sızın resımde vermıs oldugunuz wrıles network connectıon kısmı bos dolayısı ıle hotspot name ve şifre kısmını gıremıyorum, bu sornu nasıl asabılırım yardımcı olursanız sevınırım

  tesekkuler sımdıden

 3. barış dedi ki:

  neden inmiyor yenisekme acılırken göstermıyor dior

 4. Afat Nqd dedi ki:

  indiriyorum inşAllah calısır :D

 5. emin dedi ki:

  ali kardeş bağlantı nasıl kuruluyor proğramı yeni indiriyorum

 6. ALİ dedi ki:

  BU PROGRAMI KİM YAPTIYSA VE YAYINLADIYSA HELAL OLSUN REKLAMINI YAPANADA ON NUMARA PROGRAM

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar