Çocuklar İçin Ücretsiz Takip ve Filtreleme Programı

Çocuklar İçin Ücretsiz Takip ve Filtreleme Programı

İnternet faydalı olduğu kadar zararlıda olabilir. Durum böyle olunca devamlı çocuğunuzu kontrol etmeniz gerekir. Her zaman başında duramazsınız. Weblock For Kids çocuklar için geliştirilmiş ebeveyn kontrol programıdır. Programın en güzel yanı kullanıcılara bedava sunulmasıdır. Çocuklarınızın sadece sizin istediğiniz sitelere girebilmesini ayarlayabileceğiniz gibi aynı zamanda ana sayfalarını da kendiniz dizayn edebilir farklı renkler ve fonlarla süsleyebilirsiniz. Weblock For Kids, Windows, Linux ve Mac OS için de mevcuttur. Bu takip ve filtreleme programı tüm web tarayıcıları ile uyumlu çalışır.

Weblock For Kids çocuklarınız için interneti güvenli bir ortam haline getirir. Çocuklar için Weblock Add Website seçeneği ile izin verilen web siteleri ekleyebilirsiniz. Kendinize özel bir liste oluşturabilirsiniz. Böylece çocuğunuz birkaç oyun sitesi, video ve içeriğine güvendiğiniz bir liste oluşturarak diğer siteleri yasaklayabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten Weblock For Kids programını indirebilirsiniz. Programın boyutu yaklaşık olarak 1.58MB anıda indirebilirsiniz. İndirdikten sonra uygulama çift tıklayın ve ”Accept” butonuna tıklayarak program kurulumu başlatın.

Weblock For Kids Programını İndir

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.