En Popüler Web Tasarım Programları

En Popüler Web Tasarım Programları

Web sitesi açmak günümüzde hazır script ve bir kaç ufak bilgiyle açmak çok kolay hale geldi. günümüzde web sitesi açmak bir ihtiyaç haline dönüştü. Firmanızın tanıtımı gerekse kendi kişisel sayfanız veya blogunuz tasarımını yapabileceğiniz bir makale hazırladık. Bu programların tanıtımı ile fikir sahibi olacak kendi tasarımlarınızı yapabilmek içinse programlarda alıştırmalar yaparak uzmanlaşmanız gerekmektedir.

Adobe

ile Html, Php, asp, javascript gibi en çok kullanılan web tasarımları yapabileceğiniz program, windows ve mac sistemlerde kullanabilirsiniz. Kodlama ve tasarımlarınızı rahatlıkla dreamweaver ile yapabilirsiniz. Birçok tasarım dilini destekleyen dreamweaver ile, asp, php, html, css tasarımlar yapabilirsiniz. Piyasadaki en iyi programlardan bir tanesidir kodlama ile ilgili tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Programı indirmek için buraya tıklayınız Adobe Dreamweaver

Adobe tarafından geliştirilen bu program, Windows ve Mac sistemlerde çalışabilen grafik editörüdür. Çoğu kişinin bildiği ‘tan farklı olarak web site tasarımları yapmak için geliştirilmiştir.

; bir resmin html ve css’ye dönüştürülmesine olanak sağlıyor. Ayrıca en önemli özelliği olan pdf dönüştürücüsünüde kullanmaya olanak tanıyor.

Programı indirmek için buraya tıklayınız Adobe Fireworks

Adobe Photoshop öğrendikçe özelliklerine şaşıracaksınız. Günümüzdeki en iyi programlarından olan photoshop’un yapımcısı gene Adobe‘dir. Popüler olan bu programını Windows ve Mac sistemlerde kullanabilirsiniz. Web tasarımcıların ve grafik tasarımcılarının çoğunlukla tercih ettiği bu programda, yok yok diyebiliriz. İhtiyaç duyulan tüm araçlara sahip olan photoshop’ta hayal gücünüzle istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Programı indirmek için buraya tıklayınız Adobe Photoshop

NOT: Tanıtımını yaptığımız programlar ücretlidir indirme sayfasına demo sayfaya yönlendiriliyorsunuz. ancak bu programlara bağlı olmadığınız gibi ücretsiz versiyonlarınıda bulabilirsiniz. web sitemizde ara bölümünden ücretsiz ve başarılı halledebileceğiniz programlara ulaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. hakan.. dedi ki:

  iplik satmak için bir web sitasine ihtiyacım var.sahibinden com tarzı aradığını bulma kolaylığı sunabilien bir program varmıdır.iplikte birçok kriter olduğundan (iplik no,hammadde,renk.tur vs)
  yardımcı olabilirmisiniz….

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
 • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
 • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
 • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
 • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
 • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
 • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir