Facebook Mail Adresi Alma

Facebook Mail Adresi Alma

Facebook’tan nasıl mail adresi alınır, Facebook geçtiğimiz günlerde Google ile arasındaki rekabet giderek kızışmakta Facebook Google’nin Gmail hizmetine karşı Facebook adıyla bir mail hizmeti vereceğini duyurmuştu, Facebook Messages’ı tanıttı. Kısacası kullanıcılar artık @faceboook.com uzantılı e-posta adresi alabilecekler.

Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg yaptığı konuşmada, sistemin e-mail servisi olmadığını özellikle vurguladı. Geliştirdikleri yeni servisin bir bakımdan e-mail servisi olduğunu, ancak e-mail kalıplarından farklı bir yapı ve mantık içerdiğinin altını çizdi.

E-Mail’in günümüz iletişiminde daha fazla ilerleyemeceğini ve iletişime yeni bir bakış açısı getirmek istedikilerini sözlerine ekleyen Zuckerberg, Facebook’ta günlük 4 milyar mesaj yazıldığını ve insanların artık daha hızlı, öz ve basit şekilde birbirleriyle haberleşmek istediklerini söyledi.

Sistem, varolan Facebook kullanıcı adınızı kullanacak ve davetiye sistemiyle üye olunabilecek. Aşağıdaki linke tıklayarak davetiye isteği gönderebilirsiniz. Ayrıca sisteme geçen kişiler, arkadaşlarına davetiye gönderebilecek.

Facebook Mail adresi almak için

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (4 Yorum)

 1. rayme tilki dedi ki:

  facebook hesabim istemeyerek kapandi lutven yardimci olun

 2. şükran dedi ki:

  arkadaşlar ne olur yardım edin facebook adresim çalındı lütfenn

 3. beyza dedi ki:

  ben azılıdan 80 aldım

 4. ayşe dedi ki:

  oye selam arkadaşlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.