Facebook Oyun Davetlerini Engelleme

Facebook Oyun Davetlerini Engelleme

Facebook sosyal medya sitesinde arkadaşlarınız tarafında devamlı olarak oyun oynamaya davet edilirisiniz. Eğer oyun oynamıyorsanız bu istekler sizi rahatsız edebilir ve bu oyun isteklerinden kurtulmak isteyebilirsiniz. Facebook’taki bu oyunlar otomatik olarak davet gönderirken bir çok kişi listesindeki kişileri oyun oynamaya davet eder. Bunun sebebi ise davet ettikleri kişilerden biri oyuna katılırsa ekstra puan kazanmalarıdır. Çoğu kişi yaptığı daveti yüzsüzce ben yapmıyorum dese de aslında gerçek öyle değil, hırslı bir oyun sever arkadaşınız varsa puan ve ekstra araçlar için devamlı olarak size davet gönderir.

Şimdi adım adım Facebook hesabınıza oyun davetlerinin gelmesini nasıl engelleyebileceğinizi anlatacağız. Facebook hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve sağ üst köşede bulunan aşağı doğru ok sembolüne tıklıyorsunuz. Açılan menüden Gizlilik Ayarları linkine tıklıyorsunuz. Engellenen kişiler ve Uygulamalar Engellediğin kişileri ve uygulamaları yönet seçeneğini yanında Engellemeleri Yönet linkine tıklıyorsunuz.

Açılan sayfada Uygulamaları Engelle yazan yerdeki kutuya engellemek istediğiniz oyunun adını yazarak size bu oyunla ilgili isteklerin gelmesini engellemiş olursunuz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (2 Yorum)

  1. Burak dedi ki:

    benim oynum stickcombat hata çıkıyo bu the game is not, released

  2. tansu dedi ki:

    kim çalıyor bılmıyorum ama bana çekemeyen bırıdır kesın face kullanmıcam illalah ettırdıler benı artık alın şu facemi sinir küpü oldum

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.