Facebook Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir

Facebook Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir

Facebook’ta silinen mesajları geri getirme yöntemi, Facebook sildiğiniz sohbeti nasıl geri getirebilirsiniz? Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Facebook sosyal ağ sitesinde yapılan sohbetler kayıt altında tutulur. Siz silene kadar hiçbir şekilde kaybolmaz. Ancak mesajlarınızı sildiyseniz ve sonradan pişman olduysanız mesajları geri getirebilirsiniz. Tabi ki bunu da yapabilmenin bir şartı bulunmaktadır. Silmeden önce mesajlarınızı arşivlemiş olmanız gerekiyor. Eğer mesajlarınızı daha önce arşivlemediyseniz sildikten sonra geri dönüş yok, mesajlarınızı herhangi bir program veya uygulama ile geri getiremezsiniz. Son zamanlarda bazı programlar mesajları geri getirebildiği iddiası ile kullanıcılara satılmaya çalışılıyor. Bu tür programlara para kaptırmayınız. Facebook Verilerinize Erişme bölümünde şöyle bir ibare var “Sildiğiniz bilgileri veya içerikleri, Facebook sunucularından silindiği için bulamazsınız.

Silinen Mesajlar Nasıl Kurtarılır

Sağ üstten Ayarlar bölümüne tıklıyorsunuz. Açılan sayfanın alt bölümünde yer alan Facebook verilerinin kopyasını indir linkine tıklayınız.

facebook-kopya

Açılan ekranda Arşivimi Başlat’a tıklayın

facebook-arsivi-baslat

İndirme Taleb şeklinde bir uyarı penceresi karşınıza çıkacak ve burada Tamam diyerek geçiyorsunuz. Arşiviniz indirmeye hazır olduğunda e-posta adresinize bir uyarı gelecektir.

Mail adresinize gelen linke tıkladıktan sonra Arşivi indir sayfasına yönlendirileceksiniz. Sayfada Arşivi indir butonuna tıklayın. Facebook şifrenizi tekrar girerek bilgileri indirmeye başlayabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...
  • Volkan aras:Whatsapp üzerinden yazbilirmisiniz azerbaycandayım...
  • Davut Selek:Lütfen kapatılan Facebook hesabımın tekrar açılmas...
  • Davut Selek:Herkese kapalı olan gereksiz adlı bir sayfamda yas...
  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir