Flash Oyunları Bilgisayara İndirme Yöntemleri

Flash Oyunları Bilgisayara İndirme Yöntemleri

Flaş oyunları bilgisayarınıza yükleyin, Flash oyunları bilgisayarınıza indirerek internet bağlantınızın olmadığı zamanlarda çevrimdışı olarak oynamak mümkündür. Günümüzde flaş oyunlar artık sadece çocuklar için değil aynı zamanda yetişkinler içinde tasarlanıyor. Bazen dakikaların nasıl geçtiğini bile anlamdan saatlerce bir oyuna takılabilirsiniz. Durum böyle olunca da bu tarz oyunlara her an her yerde ulaşma isteği doğuyor. Tabii oyunların hilesini öğrenince oldukça basit ve zevksiz bir deneyim de yaşayabilirsiniz. Bunun için File2HD sitesini yada Mozilla Firefox internet tarayıcısını kullanabilirsiniz.

File2HD Yazılımı ile Oyun İndirme

Bir sayfanın doğrudan kaynak kodunun içinden flash oyuna ait olan dosyaları çekebilirsiniz. Tabii bu biraz teknik bir iştir. En kolayı File2HD.com sitesinden yararlanmak. File2HD sitesi flash dosyalarını buluyor ve indirmenize olanak tanıyor. Yapmanız gereken sitenin komut satırına flash oyunun yer aldığı linki kopyalamak ve sonuçlardaki nesneleri (Objects) bilgisayarınıza indirmekten ibarettir. Yukarıda gördüğünüz gibi ilgili sayfada birden fazla flash içerik olabilir. Burada oyunun bulunduğu kaynağı doğru tahmin etmelisiniz.

Mozilla Firefox ile Flaş Oyun İndirme

Mozilla Firefox flash içeriklerin indirilmesini oldukça kolaylaştırıyor. Flash oyun içeren sayfada sağ tıklayın ve Sayfa Bilgilerini Göster bölümüne girin. Burada Ortam sekmesine geçerek ilgili sayfadaki tüm görsel içeriği önünüze serebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece swf uzantılı oyun dosyasını bulmak ve diskinize kaydetmektir.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • asd:Adını değiştir sonra sil....
  • Emre:Çalışmıyor bu yöntemle yapınca tam ekran oluyor yi...
  • Onur:Teşekkür ederim.İlk yöntem işe yaradı....
  • Zeynebim:2 yıl oldu açamıyorum face mi yardımcı olur musunu...
  • yuksel:hedef bul klasörünün altındaki proxy ile başlayan ...
  • orhan:yusuf.ersoy5457@gmail.com arkadaslar bu hesabın kı...
  • Orhanalaz:Şifremi unuttum tvitira giriş yapamiyirum...
  • GaribanBabası:1- sağ altta bulunun internet erişimi simgesine sa...