Flash Oyunları Bilgisayara İndirme Yöntemleri

Flash Oyunları Bilgisayara İndirme Yöntemleri

Flaş oyunları bilgisayarınıza yükleyin, Flash oyunları bilgisayarınıza indirerek internet bağlantınızın olmadığı zamanlarda çevrimdışı olarak oynamak mümkündür. Günümüzde flaş oyunlar artık sadece çocuklar için değil aynı zamanda yetişkinler içinde tasarlanıyor. Bazen dakikaların nasıl geçtiğini bile anlamdan saatlerce bir oyuna takılabilirsiniz. Durum böyle olunca da bu tarz oyunlara her an her yerde ulaşma isteği doğuyor. Tabii oyunların hilesini öğrenince oldukça basit ve zevksiz bir deneyim de yaşayabilirsiniz. Bunun için File2HD sitesini yada Mozilla Firefox internet tarayıcısını kullanabilirsiniz.

File2HD Yazılımı ile Oyun İndirme

Bir sayfanın doğrudan kaynak kodunun içinden flash oyuna ait olan dosyaları çekebilirsiniz. Tabii bu biraz teknik bir iştir. En kolayı File2HD.com sitesinden yararlanmak. File2HD sitesi flash dosyalarını buluyor ve indirmenize olanak tanıyor. Yapmanız gereken sitenin komut satırına flash oyunun yer aldığı linki kopyalamak ve sonuçlardaki nesneleri (Objects) bilgisayarınıza indirmekten ibarettir. Yukarıda gördüğünüz gibi ilgili sayfada birden fazla flash içerik olabilir. Burada oyunun bulunduğu kaynağı doğru tahmin etmelisiniz.

Mozilla Firefox ile Flaş Oyun İndirme

Mozilla Firefox flash içeriklerin indirilmesini oldukça kolaylaştırıyor. Flash oyun içeren sayfada sağ tıklayın ve Sayfa Bilgilerini Göster bölümüne girin. Burada Ortam sekmesine geçerek ilgili sayfadaki tüm görsel içeriği önünüze serebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece swf uzantılı oyun dosyasını bulmak ve diskinize kaydetmektir.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...
  • Volkan aras:Whatsapp üzerinden yazbilirmisiniz azerbaycandayım...
  • Davut Selek:Lütfen kapatılan Facebook hesabımın tekrar açılmas...
  • Davut Selek:Herkese kapalı olan gereksiz adlı bir sayfamda yas...
  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir