FriendFeed Hesabı Nasıl Kapatılır

FriendFeed Hesabı Nasıl Kapatılır

Kullanmakta olduğunuz bir FriendFeed hesabınız var ve hesabınızı silmek istiyorsanız ilgili adımları sırası ile anlatacağız. FriendFeed arkadaşlarınızla online paylaşımı kolaylaştıran bir hizmettir. FriendFeed arkadaşlar arasında bilgi edinmeyi ve görüş alışverişinde bulunmayı eğlenceli ve interaktif bir hale getirir. FriendFeed hesabınız ile arkadaşlarınızın internette bulduğu ilginç şeyleri keşfeder ve bunlar ile ilgili görüşlerinizi belirtip yapılan yorumları görebilirsiniz. E-Posta hesabınızı, telefonunuzu, Facebook hesabınızı, bloğunuzu veya Twitter hesabınızı yayınladığınız gibi ailenizle, iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz twitter hesabınızı FriendFeed hesabınıza bağladıysanız bağladığınız veya diğer hesaplarınızı friendfeed hesabınıza entegre ettiyseniz ve bu hesabınızı silmek istiyorsanız il önce hesabınıza giriş yapmalı ve gerekli bilgileri girmelisiniz.

Linki: http://friendfeed.com/account/delete

Yukarıdaki hesap silme linkine tıkladığınızda FriendFeed oturumu açma ekranı karşınıza çıkacaktır. FriendFeed hesabınız ile oturum açtıysanız veya daha önce oturumunuz açık ise hesap sil ekranı karşınıza çıkacaktır.

Hesap Sil

FriendFeed hesabını silmek istediğini duymak üzücü. Hesabını ve Feed’lerinle ilişkili tüm verileri kaldırmak için lütfen şifreni aşağıya tekrar gir. Tamamen isteğe bağlı olmakla birlikte, hesabını neden sildiğine dair kısa bir not bırakırsan memnun oluruz.

You are currently signed in as DijitalTeknoloji.Net If you want to delete a different account, sign out now.
Bu işlem geri alınamaz; tüm verilerin kalıcı olarak silenecek.
Re-enter the usemame of the account you want to delete
Şifreni tekrar gir
(Kazalann önüne geçmek için) “delete” sözcüğünü yaz
Hesabını silme sebebini öğrenebilir miyiz?
Hesabımı kalıcı olarak sil
Hesabını silmek konusunda herhangi bir sıkıntı yaşarsan bize yaz: feedback@friendfeed.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar