Google da ilk Sayfada Çıkmak

Google da ilk Sayfada Çıkmak

Bir webmaster’in işi çok zordur. Özellikle yazdığı konuları da sıralarda çıkartmak tam bir akrobasi ister. türkiyede kişi başına 6 web site düşmekte bu rakam her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bir Webmaster birden çok site açar tecrübe edindikçe site sayısını çoğaltır. web site sayısı bu kadar fazla olunca da sizin yazınızın bu sitelerin arasından sıyrılıp 10 içerisine girmeniz haliyle çok zor olacaktır. de ilk çıkmak için ya birazcık masraf yapacaksınız yada işi kuralına göre yapacaksınız.

Eğer kaliteli ve benzersiz yazılar hazırlarsanız sizin de sayfanız Google sayfanızı index’ledikten sonra ilk sıralarda yani ilk sayfada görünmemesi için hiçbir neden yok bunun için başlığınız çok önemli, başkalarının ilgisini çekecek şekilde olmalı. Kullandığınız kelimeler yani keyword’leriniz aratılan kelimeler olmalı onları aşıraya kaçmadan özenle seçmelisiniz. Sayfanızın pagerank değerine değinmeden geçmeyeceğim doğrusu ilk sayfada çıkmanıza yardım edecektir fakat pagerank düşük olsa bile arama sonuçlarında ilk sayfada çıkmamanız için bir engel değil. Pagerank arttırmak için fuzili masraflara girmenize gerek yok unutmayın ki Google çok karmaşık bir algoritmaya sahip pagerank bunlardan sadece küçük bir tanesi siz kaç tane normal bir internet kullanıcısının bu sitenin pagerank değeri iyiymiş ben bu yazıyı okuyayım diyen birini gördünüz. Siz insanların ilgisini çekecek yararlı bilgilerinizi paylaşmaya devam edin. Mutlaka Google da size ziyaretçiler yollayarak emeğinizin karşılığını verecektir. Unutmayı başkalarının yazılarını kopyalayarak yükselemezsiniz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (2 Yorum)

 1. yaşar dedi ki:

  Pano klima, pano kliması, pano soğutma, pano soğutucu, pano soğutucusu, pano tipi klima, pano iklimlendirme, asansör kliması, asansör soğutucu, asansör soğutucusu, bilgisayar klima, bilgisayar kliması, bilgisayar soğutucu, bilgisayar soğutucusu, bkw klima, cnc klima, cnc kliması, cnc soğutma, cnc soğutucu, cnc soğutucusu, cosmotec klima, endaks kabin iklimlendirme, kabin klima kabin kliması, kabin soğutucu, kabin soğutucusu, kalvin klima, makina soğutucu, makina soğutucusu, makine klima, makine kliması, makine soğutucu, makine soğutucusu, mks klima, otomasyon klima, otomasyon kliması, pfannenberg klima, rittal klima, server klima, server kliması, server soğutucu, server soğutucusu, tezgah klima, tezgah kliması, tezgah soğutma, tezgah soğutucu, tezgah soğutucusu.

 2. cihan dedi ki:

  selam hocam bilgileriniz için tşekür ederim

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • admin:Evet zaten verimli çalışabilmesi için bir Anfiye i...
 • RaMiZ DaYı:Dostum Bir sorum var Siyah ve Kırmızı İndir buton...
 • 564156:windows 98 mi kullanıyon da zibidi seni mavi ekran...
 • mehmet:insansayilsin.com yaptım single.php dosyasına attı...
 • Wanton:0538 294 22 90 Ulaşın Her türlü kapanan,engel yiy...
 • Wanton:Her türlü engel yemiş geçici veya kalıcı kapatılmı...
 • muhamed ay:biri ni n ismine ve telofonunua virus girsin...
 • saliha:avrupadaki ler icin yazma oyaliyorum.krep mevlut o...
 • ALihan:Bende kernel32.dll yi silemiyorum...