Google Music Hesabındaki Şarkılar Nasıl İndirilir

Google Music Hesabındaki Şarkılar Nasıl İndirilir

Google Music’deki şarkıları indirme, Google Music ile şarkılar nasıl indirilir? Google Music müziklerini bilgisayara indirme, Google Music hesabına binlerce müzik yükleyebilir ve bu müzikleri internet bağlantınızın olduğu her yerden dinleyebiliyorsunuz. Taşınabilir cihazları düşünecek olursanız tablet PC’ler ve akıllı cep telefonlarında depolama alanı kısıtlı tutulmakta ve bu durum kullanıcıları bir hayli zor duruma sokmaktadır. Ancak Google’nin sunduğu bu hizmet sayesinde müziklerinizi cihazınıza yüklemenize gerek yok çünkü tüm müziklerinizi Google Music’e upload ederek istediğiniz yerden rahatça dinleyebilirsiniz.

Google Music bir bulut bilişim hizmetidir. Google Music’e kendinize ait kişisel koleksiyonunuzdaki parçaları yükledikten sonra internet erişiminizin olduğu yerlerden bu şarkıları dinleyebilirsiniz. Böylece cihazlarınızda bu şarkıların bir kopyasını taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Senkronize etmek / eşitlemek istediğiniz parça ve albümleri seçme özellikleriyle birlikte son dinlediğiniz belli bir miktarda parçayı ve sizin seçtiklerinizi de cihaz belleğinde saklayarak internet bağlantısı kesildiğinde veya kapattığınızda da cihazınızdan çevrimdışı dinleyebilirsiniz.

Google Music’deki şarkılar size lazım olduğunda yani tekrar indirmek istediğinizde bu sorun oluşturabilir çünkü bir çok yöntem bulunmakta ve bu yöntemlerin hiçbiri tam olarak cevap vermemektedir. Google Music Downloader adlı ücretsiz program ile Müzikleri orijinal isimleri ile ve hesabınızı komple indirebiliyorsunuz.

Google Music Downloader İndir

www.carballude.es/Creaciones/GoogleMusicDownloader.zip

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir