Google+’nın Avantajları Nelerdir

Google+’nın Avantajları Nelerdir

+ nedir ne gibi avantajları var en çok sevilen ve kullanılan özellikleri nelerdir. + iletişim kurmayı sağlayan sosyal ağ sitesidir. Düşüncelerinizi, istediğiniz bağlantıları ve fotoğrafları istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Videolu sohbetler yapabilir hızlı bir şekilde grup sohbetleri ne katılabilirsiniz. Kısacası ’nin sosyal ağ sitesi olan + aracılığıyla oluşturacağınız bir profil ile yeni bu paylaşım ağına sizde katılabilirsiniz. Sosyal ağların arasındaki artan kıyasıya rekabet sitelere de yansıyor. Kimi sosyal ağ siteleri üye kazanmak kimileri ise elindeki mevcut üyeyi kaybetmemek için sürekli yeni özellikler katıyorlar.

Google+’nın en çok tercih edilen özellikleri ise;

Fotoğraflar arasında dolaşmak: Arkadaşlarınızın veya kendi yüklediğiniz fotoğrafları gezinmek oldukça eğlenceli, cep telefonunu ile gönderdiğiniz fotoğraflar için ayrı bir bölüm oluşturabiliyorsunuz.

Yeni kişileri bulmak daha kolay: Kişileri arama özelliği diğer sosyal ağlara göre çok dahi iyi diyebiliriz.

Google+ sayfası oluşturmak çok kolay: Blog’unuz, bir işyeriniz veya meraklısı olduğunuz bir konu varsa, bunun için kolaylıkla bir sayfa oluşturabiliyorsunuz.

Google oyunları: Google, rakiplerinin oyunlar sayesinde büyüdüğünün farkında, dolayısıyla Google+’da oyunlara önem veriyor. Oyunlar sayfasını oldukça düzenli ve kullanışlı bir şekilde kullanıcıya sunuyor. Google+’ın sağladığı eğlenceli oyunlar ile saatlerce vakit geçirebilirsiniz.

Arama Özelliği: Google arama motoru bu konuda zaten rakipsiz, bu özelliğini Arama size çevrelerinizde güncellemeler, Web’den ve herkese açık Google+ yayınlarından haberler getirebilir.

Çevreler ile denetim çok kolay: Çevre düğmelerinin dağılımının karışık olduğundan her ne kadar yakınsak da, bu işlev aynı zamanda durum güncellemenizi paylaşacağınız kişileri denetlemenizi de son derecede kolaylaştırıyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir