Internet Explorer 8 Beta 2

Internet Explorer 8 Beta 2

Firefox, Safari ve Opera ile yarışan Internet Explorer rakiplerinin hızlı yükselişini durdurabilmek için kendini yeniledi. Böylece tarayıcılar arasındaki rekabet epeyce artıcaga benziyor. Bakın bakalım yeni Explorer bize ne vaatlerde bulunuyor.

’nin motoru, eski sürümlere göre çok daha hızlı çalışıyor. Sayfaları ve sekmeleri açarken beklemiyorsunuz Diyelim ki bir web sitesini ziyaret edeceksiniz ama o bilgisayarda, hiçbir iz bırakmadan bu siteye girmek istiyorsunuz. Tarayıcınızın “InPrivate Browsing” zelliğini “Safety” menüsünden aktif ettiğinizde bu isteğiniz yerine getirilmiş oluyor ve o andan sonra gezdiğiniz web sitelerine ait hiçbir iz geride kalmıyor.

Firefox’ta bir süredir olan bu özellik artık Internet Explorer’da da var. Diyelim ki “Dijitalteknoloji” kelimesini arayacaksınız. Arama çubuğuna “dijitalt” yazmaya başladığınızda hemen tavsiye edilen popüler aramaların listesi çıkacaktır. Böylece, hatalı yazımdan kaynaklanan zaman kayıplarını da engellemiş olacaksınız.
Güvenlik yazılımlarında bulunan bu özellik, Internet Explorer 8’in bünyesine de dahil edilmiş. Bu seçeneği aktif ettiğinizde, zararlı web sitelerinden canlı olarak korunuyorsunuz. İstenmeyen bir adrese girdiğinizde uyarı sayfası ile karşılaşıyorsunuz.
Özellikle de sosyal ağların üyelerine gözünü dikmiş olan kötü niyetli kişilerin emellerine ulaşmamsı için çok kullanışlı olan bu seçenek, Internet Explorer 8 kullanıcılarının kişisel verilerini korumayı ve bu verilere kolayca ulaşılmasını engellemeyi hedefliyor. Bu seçeneğe de “Safety” menüsünden ulaşabiliyorsunuz.

HER İŞLETİM SİSTEMİ İÇİN FARKLI SÜRÜM
2’yi indirmek için işletim sisteminize göre seçim yapmanız gerekiyor. Aşşagıda biz sizin için hazırladık işletim sisteminize göre uygun programı seçin. Tarayıcının beta sürümünde Türkçe dil seçeneği bulunmuyor.

WİNDOWS XP İÇİN BURADAN İNDİRİN

WİNDOWS VİSTA 32 BİT İÇİN BURADAN İNDİRİN

WİNDOWS VİSTA 64 BİT İÇİN BURADAN İNDİRİN

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir