seo dersleri

Internet Explorer Çökme Sorunu ve Çözümü

Internet Explorer Çökme Sorunu ve Çözümü

Tarayıcısının çökme problemi nasıl düzeltilir? son yıllarda geri plana düşse de hala hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip. İnternet tarayıcılarının başına gelen kazaların temelinde, fazla sayıda eklenti kullanımı veya Adobe Flash Player’ın çakışmaları yatıyor. ’da en az diğer tarayıcılar kadar sorun yaşayabilen bir uygulamadır. Sürekli çöken için etkili ve ilk günkü gibi hızlı hale getirebileceğiniz bazı tavsiyelerde bulunacağız. ’ı düzeltmek için uygulamanız gerekenler şu şekilde;

Internet Explorer Çökme Problemi

Internet Explorer uygulamasını açın, Araçlar düğmesine ve ardından Eklentileri yönet öğesine tıklayın daha sonra Göster altında Tüm eklentiler seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Bir eklentiyi devre dışı bırakmak için eklentiyi ve ardından Devre dışı bırak seçeneğini semeniz gerekiyor. Bir eklentiyi etkinleştirmek için eklentiyi ve ardından Etkinleştir seçeneğini seçin.

Internet Seçenekleri penceresinden Gelişmiş sekmesine geçerek, Sıfırla alanına tıklayın. Bu sayede tüm tarayıcı ayarlarınız varsayılan olarak değiştirilecektir.

Internet Explorer ayarlarını sıfırlamış oldunuz. Şuanda tarayıcınız ilk kurulumdaki haline gelmiştir.

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner