İnternet Tarayıcılarını Yedekleme Programı

İnternet Tarayıcılarını Yedekleme Programı

Google Chrome, Firefox ve Opera internet tarayıcılarınızdaki bilgileri yedekleyebilirsiniz. Özellikle bilgisayarınıza yeniden kurulum yapmanız gerektiğinde tarayıcınızdaki bilgilerinizde kaybolacaktır. Tarayıcınızın kurulumu bozulabilir veya işletim sisteminiz hasar görebilir. İş yerinizde yada evde kullandığınız web tarayıcısının düzgün bir şekilde yedeğini alabilirsiniz. Bu sayede yer imleriniz, şifreleriniz, tarama geçmişiniz ve diğer ayarlan sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz. Browser Backup Pro ismindeki ücretsiz yazılım tam olarak bu işi üstleniyor. Firefox, Chrome ve Opera gibi popüler tarayıcıların yedeklerini alabilir ve tekrar geri yükleyebilirsiniz. Yazılım tamamen ücretsizdir.

Uygulamayı açın ve yedeklemek istediğiniz tarayıcıyı seçin. Bunun için basit bir arayüz sihirbazı bulunuyor. Ardından “Create backup” alanına tıklayarak yedekleme işlemini başlatabilirsiniz.

Browser Backup ile kişisel veya kurumsal verilerinizi 256bit AES şifreleme ile koruyabilirsiniz. Program acemilerin yanı sıra deneyimli kullanıcılar tarafından da etkin olarak kullanılabilir.

Browser Backup Pro İndirme linki
http://cjcr-soft.com//browserbackup/browserbackup_9000_setup.exe

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.