İnternette Anonim Olma Programı İndir

İnternette Anonim Olma Programı İndir

iPhone, iPad, ve PC için yasaklı sitelere giriş ve anonim gezinti uygulaması CyberGhost diğer yazılımlara kıyasla biraz daha komplike bir araç fakat kullanımı ve çalıştırılması oldukça kolay. Kullanıcı dostu arayüzüyle beğenimizi kazanan yazılımda VPN’lerin çalışma şekli animasyonlu harita üzerinde gösteriliyor ve yeni IP adresiniz seçtiğiniz konumla birlikte arayüzde beliriyor. İntenrette dolaşırken kimliğinizi gizlemek, engelli ve yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde girebilmek, kişisel bilgi ve veri hırsızlığının önüne geçebilmek için internet kullanıcılarına etkili bir çözüm sunmaktadır.

CyberGhost yazılımı çalışırken sistem tepsisine simgesi yerleşiyor. Yazılım Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi güncel web tarayıcılarıyla ve Windows, , Mac, İOS ve Android platformlarında sorunsuzca kullanılabiliyor. Ücretsiz versiyon bir defada yalnızca tek bir cihazda kullanılabiliyor ve ücretli olan Premium hesaplar 245 civarında sunucuya bağlanabilirken ücretsiz hesaplar için yalnızca 15 farklı konumdaki 37 sunucu kullanılabilir durumda. Premium hesap için yıllık 4€ talep ediliyor. OpenVPN protokolünü kullanan CyberGhost yazılımında 256-bit AES şifrelemesi ile güvenlik sağlanıyor, her ya zılımda güvenlik bu seviyede değil. VPN erişimi sınırsız yapılabilse de ücretsiz versiyonda üç saat kullanımın ardından bağlantı kesiliyor. Bağlantı kesildikten sonra tekrar bağlanıp yine üç saat boyunca VPN hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.

CyberGhost’un ücretsiz versiyonunun aynı anda tek bir cihazda kullanılabildiğini belirtmiştik, burada en azından ek bir mobil cihaz için de destek sunulması çok güzel olabilirdi. Aynı zamanda üç saat sonunda VPN bağlantısının sonlandırılması da sinir bozucu olabilmekte. CyberGhost her şeye rağmen internette anonim gezinmek için gereken her şeyi sunuyor, dilediğiniz ülkedeki sunucuya kolaylıkla bağlanarak anonim olabiliyorsunuz.

CyberGhost İndirme linki
http://www.cyberghostvpn.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir