İnternetten Nasıl TV İzlenir

İnternetten Nasıl TV İzlenir

Gelişen internet teknolojisi sayesinde artık kurulu bir TV sistemine ihtiyacınız yok internet üzerinden istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız tabiî ki basit ama kullanışlı bazı programlar sayesinde bunlardan en basit ve ücretsiz olan birkaç programı sizlere anlatıcağız işte size ayrıntılı internetten nasıl TV izleyebilirsiniz ayrıntılar…

Hemen hemen tüm kanalları internet üzerinden izleyebiliyorsunuz. Bununla da kalmayıp bilgisayarınızın vermiş olduğu nimetlerden yararlanarak kaçırmak istemediğiniz dizi yada filmi bilgisayarınıza kayıt edip izleme olanağı sunabilir tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

İnternetten TV izlemek için birkaç yol var bunlara dan biri kanalların tek sayfalarına girip online izlemek, tek tek kanalların web sitelerini gezmek istemeyenler için bütün kanalların bir arada olduğu web siteleri de mevcut ancak zaman zaman problemler oluşturmakta donmalar ve web sitesinden bulaşması muhtemel virüsler çok fazla reklam içeriğiyle kullanıcıları bir hayli uğraştırmakta, en iyi ve izlemesi kolay olan programlar ile nasıl tv izleyebilirsiniz işte ayrıntılar…

Canlı Radyo ve Tv izle

Sadece 816 Kb boyutunda olan bu program kurulum gerektirmiyor programı indirir indirmez çalıştırabilirsiniz. Kullanması oldukça basit etrafını reklamlarla doldurmak yerine basit bir ara yüzle kullanıcıya keyifli bir seyir sunuyor.

500 ‘den fazla Radyo ve Tv yayınını desteklemekle birlikte yeni sosyal etkinliklerden haberdar etme sistemi ve 22 gazetenin güncel manşetlerine ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Benzer standart programlardan en büyük farkı ve avantajı istediğiniz yayın seçeneklerini istediğiniz şekilde filtreleme özgürlüğüne sahipsiniz. Kendinize ait bir kanal listesi oluşturabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Canlı Radyo ve Tv izle programını indirebilirsiniz.

BVT Live TV

Yüzlerce Tv ve Radyo kanalını tv kartına ihtiyaç duymadan ve ücretsiz olarak takip edip kendi favorilerinizi oluştura bilirsiniz. Gelişmiş arama seçeneği ile istediğiniz radyo ve tv kanalına kolayca ulaşabilmenizin yanı sıra ülkelere ve dillere göre sıralama da yapabilirsiniz.

null

Boyutu 1.09 MB olan bu programı ilk olarak aşağıdaki linke veya resmin üzerine tıklayarak indiriyorsunuz. İndirme işleminden sonra kuruluma başlıyoruz. Kurulum bittikten sonra programı çalıştırıyorsunuz karşınıza ilk olarak çalışma formatları geliyor program aynı zamanda bir medya oynatıcı özelliğine da var.

Eklentiler :
İnternet kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hazırlanan eklentiler bölümü ile bir çok ek özelliğe hızlıca ulaşabileceksiniz.

Kurulum ile gelen Eklentiler :

1) Oyunlar eklentilesi ile bir birinden güzel online oyunları tam ekran oynama zevkini yaşayacaksınız.
2) Haber eklentisi ile türkiyenin bir çok büyük haber sitesinin son dakika haberlerine hızlı ve kullanışlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.
3) Vakitci eklentisi ile dünyanın 8000 farklı merkezi için namaz ve ezan saatlerini örenebileceksiniz.
4) Sözlük ekşlentisi ile günlük hayatta sıkça karşımıza çıkan dil problemlerini bir nebze olsun giderebilir farklı dilleri kullanan insanlarla daha rahat anlaşma fırsatı bulabilirsiniz.
5) Komedi eklentisi ile özel olarak seçilmiş birbirinden komik videolara tek bir tıklama ile ulaşabileceksiniz.

Buraya tıklayarak BVT Live TV programını indirebilirsiniz.


Ziggy TV

Dosya boyutu 1.5 MB olan Ziggy TV’nin boyutu diğer programlara göre biraz büyük gibi görünse de çalışması bakımından yüksek performans göstermekte en testten en başarılı şekilde çıktığını söyleyebiliriz. Programın PRO versiyonu bulunmakta ancak ücretli BASİC yani ücretsiz versiyonu da bulunmakta ancak oldukça başarılı zaten ücretliyle aralarındaki fark diğerinde karşınıza reklamlar çıkmaması. Kurulumdan sonra karşınıza “account settings” pencere açılıyor. Burada isminizi ve e-posta adresinizi girdikten sonra program çalışıyor. Bunu bir defaya mahsus yapıyorsunuz ve isim ve email adresinizi herhangi bir şeyler yazabilirsiz bir önemi yok. Kanal listesi çok geniş ve kategorilere ayırma sistemi başarılı, ayrıca favori kanallarınızı bir listede toplama imkanı var.

Buraya tıklayarak Ziggy TV programını indirebilirsiniz.