Kablosuz Bağlantı Noktası Oluşturma Programı

Kablosuz Bağlantı Noktası Oluşturma Programı

Sanal kablosuz bağlantı ve ağ kurma programı MaryFi adlı ücretsiz yazılım ile kablosuz ağ oluşturabilir, internetinizi paylaşabilir ve veri transferi yapabilirsiniz. MaryFi programı, kendi bilgisayarınızı kullanarak bir ağ oluşturmanızı sağlıyor ve böylece bilgisayarınıza bağlı olan internet bağlantılarını diğer cihazlar ile paylaşarak onların da faydalanmasını sağlayabiliyorsunuz. Özellikle modeminde kablosuz bağlantı olmayan kullanıcılar bu programdan faydalanacaklardır. Pratik bir arayüze sahip olduğu için yazılımı kullanmak oldukça kolay, sadece birkeç dakika içerisinde kablolu internet bağlantınızı veya 3G bağlantınızı anında kablosuz olarak birden fazla cihazla paylaşabilirsiniz.

MaryFi adlı yazılım kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tüm kullanıcılar programın işlevlerinden faydalanabilirler ve arayüzün tüm ihtiyaçlarınızı en hızlı yoldan karşılayacak şekilde hazırlanmış olması da işlerinizi kolaylaştıracaktır. Sanal ağınızı kurarken, ona vereceğiniz ismi ve şifrenizi de belirleyebiliyor, böylece güvenliğinizi sağlayabiliyorsunuz. Program 3G / 4G altyapıları ile uyumludur. Süre veya herhangi bir kısıtlama olmadan kolayca bağlantınızı paylaşma imkanına sahipsiniz.

Program ağınızı sürekli olarak kontrol etmenizi ve hangi cihazların bağlı olduğunu görmenizi de sağlıyor. Böylece izinsiz bir şekilde ağınıza bağlanıldığında bu bağlantılara son verebiliyor ve engelleyebiliyorsunuz.

MaryFi İndirme linki: http://www.maryfi.com/download.php

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Cihazınızı yeniden başlatın. Basit görünebilir, an...
  • Kübra:Ağ bağlantısı başarısız diyor yardım edin lütfen...
  • admin:Bu kodu ekleyeceksiniz....
  • Murat:Merhaba, ben "www" olmadan yani siteadi.com şeklin...
  • melisa:meraba ben melisa çam benim e posta adresim melisa...
  • dwran:teşekkür ederim...
  • Gamze:Denedim olmuyor...

SPONSORLARIMIZ

Minecraft Apk indir