Kablosuz Bağlantı Noktası Oluşturma Programı

Kablosuz Bağlantı Noktası Oluşturma Programı

Sanal kablosuz bağlantı ve ağ kurma programı MaryFi adlı ücretsiz yazılım ile kablosuz ağ oluşturabilir, internetinizi paylaşabilir ve veri transferi yapabilirsiniz. MaryFi programı, kendi bilgisayarınızı kullanarak bir ağ oluşturmanızı sağlıyor ve böylece bilgisayarınıza bağlı olan internet bağlantılarını diğer cihazlar ile paylaşarak onların da faydalanmasını sağlayabiliyorsunuz. Özellikle modeminde kablosuz bağlantı olmayan kullanıcılar bu programdan faydalanacaklardır. Pratik bir arayüze sahip olduğu için yazılımı kullanmak oldukça kolay, sadece birkeç dakika içerisinde kablolu internet bağlantınızı veya 3G bağlantınızı anında kablosuz olarak birden fazla cihazla paylaşabilirsiniz.

MaryFi adlı yazılım kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tüm kullanıcılar programın işlevlerinden faydalanabilirler ve arayüzün tüm ihtiyaçlarınızı en hızlı yoldan karşılayacak şekilde hazırlanmış olması da işlerinizi kolaylaştıracaktır. Sanal ağınızı kurarken, ona vereceğiniz ismi ve şifrenizi de belirleyebiliyor, böylece güvenliğinizi sağlayabiliyorsunuz. Program 3G / 4G altyapıları ile uyumludur. Süre veya herhangi bir kısıtlama olmadan kolayca bağlantınızı paylaşma imkanına sahipsiniz.

Program ağınızı sürekli olarak kontrol etmenizi ve hangi cihazların bağlı olduğunu görmenizi de sağlıyor. Böylece izinsiz bir şekilde ağınıza bağlanıldığında bu bağlantılara son verebiliyor ve engelleyebiliyorsunuz.

MaryFi İndirme linki: http://www.maryfi.com/download.php

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar