Kredi Kartsız Appstore Hesabı Açma

Kredi Kartsız Appstore Hesabı Açma

Kredi kartı olmadan Appstore hesabı nasıl açılır? Apple Store uygulama mağazasında ücretli ve ücretsiz pek çok uygulama yer almaktadır. Mağazada yer alan ücretsiz uygulamaları indirip cihazınıza kurabilmeniz için kredi kartına ihtiyacınız yok, Appstore üye olurken bir kredi kartı üzerinden üyelik yapılacak gibi ayarlanmış bunu gören pek çok kullanıcıda üye olurken kredi kartını zorunlu zannetmektedir. iPhone, iPad, iPod touch veya Mac işletim sistemi üzerinden App Store‘ye ücretsiz olarak giriş yapabilir ve ücretsiz uygulamaları cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Kredi Kartı Olmadan App Store Üye Olma

İlk olarak App Store’yi açıyorsunuz ve sağ tarafta yer alan Account (Hesap) linkine tıklıyorsunuz. Apple hesabınıza giriş yapılmışsa, Create Apple ID düğmesine (alternatif olarak, Apple doğrudan web üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz) tıklayın yoksa Sign Out (Oturumu Kapat) butonuna tıklayın.

Şartları kabul edin ve Create Apple ID sayfasını doldurup, birincil App Store hesabı dışında yeni bir e-posta adresi ekleyin daha sonra Provide a Payment Method (Bir Ödeme Yöntemi sağlayın) ekranında, ödeme seçeneği olarak None (Hiçbiri) seçeneğini seçmelisiniz. Create Apple ID ve daha önce verilen e-posta adresinizi doğrulamanız gerekiyor. Son olarak da yeni oluşturduğunuz Apple ID ile, App Store‘a giriş yaparak ücretsiz uygulamaları indirip kurabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.