Msn’de online görünmek

Msn’de online görünmek

Anlık yazışma adresi bir çok internet kullanıcısının yaşamını değiştirdi diyebiliriz. ’de siz yokken de neler oluyor kim size ne yazarsa bu adrese giderek  http://www...com/ bu adrese gidin kendinizi kayıt edin biraz bekledikten sonra çevirim dışı yerine hareketli olarak gözükeceksiniz. siz yokken size atılan mesajlar mail adresinize gelecek.

İlk olarak Join Now’a basıyorsunuz. Karşınıza bir form çıkıyor ve formu dolduruyorsunuz. Operator olarak other seçiyorsunuz. Msn adresinizi yazıyorsunuz ve Size bir kod veriyor. O kodu yazıyorsunuz ve next tuşuna basıyorsun. Artık Msn kapatsanız dahi hareketli olarak  görüneceksiniz size yazılanlarda mail olarak adresinize gelecek.

Not: Join now diyip kullanıcı adı şifresini girdikten sonra other seçeneği çıkmayan arkadaşlar maillerine girip ülkeleri eğer usa olarak seçiliyse onu Türkiye olarak değiştirmeleri gerekiyor.

Nasıl İptal Edilir

Verilen adrese tekrar giderek http://www.mobile.msn.com adresine gidiyorsunuz, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra delete my account butonuna tıklarsınız etmiş olursunuz.

Önemli; Yukarıda vermiş olduğumuz işlemleri yaparken asla telefon numarası girmiyorsunuz, eğer ücretli hizmetleri kullanırsanız bu sizin faturanıza yansır. Biz tamamen ücretsiz bir servisten bahis ettik.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. nisa dedi ki:

  çooooooooooooooook gereklii….

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Berk Acer:Güzel ama windows 10 eksik benimki win 10...
 • Mehmet:Tweetlerimin tek tek d3gil ,komple nasil retweet y...
 • Oya nefes:Fasık hesabımı yanlışla sildim geri yuklermisiniz...
 • Kadir:Konuyu belki hortlatacam ama yardımcı olabilecek v...
 • Vivian Dsena:Lütfən benim fezbook hesabım kapadlıb eski hesabım...
 • admin:Marka-model nedir? Birde ne yaparken ısınıyor. Mes...
 • adem sima:hocam ben de ısınma sorunu var...
 • alperen:verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...