Office 2007 ile Bloglarınıza Yazı Gönderin

Office 2007 ile Bloglarınıza Yazı Gönderin

Eğer bir web bloğunuz varsa ile bloğunuza sadece bir kaç adımda konu gönderebilirsiniz. Windows Live Spaces, Blogger, WordPress gibi popüler blogler ve daha fazlası için destek sunan kullanarak yazılarınızı yazmanız size yazım denetimi de getirmiş oluyor böylece yazım yanlışı yapmadan Windows Live Writer MS 2007 kullanarak blog oluşturma aracı olarak kullanmış olacaksınız.

MS Word 2007, blog yazıları oluşturmak için oldukça kullanışlı bir araç Word 2007 ile yazılarınızı yazmak sizin avantaj sağlayacaktır. Sözcük sayımı yazım denetimi gibi araçlarıyla Word 2007 Webmasterlar için oldukça kullanışlı hale dönüşüyor. Word 2007‘yi kullanarak blog yazısı oluşturmak için programdayken pencerenin sol üst köşesinde bulunan “Ofis” düğmesine tıklayın ve açılan menüden “Yeni“yi (New) seçin. Yeni Belge (New Document) penceresinde “Yeni Blog Gönderisi” (New Blog Post) seçeneğini seçin.

office 2007

Eğer bu seçeneği ilk defa seçtiyseniz Word bir pencere görüntüler. Bu pencerede blog hesabınızın hangi sağlayıcıda bulunduğunu sorulur.Windows Live Spaces, Blogger, WordPress gibi

office blog

Bir sonraki adımda ise ve bu hesabınız ile ilgili detayları girmeniz istenir.Kullanıcı adı ve Şifre işlemleri

office wordpress

Hesap yapılandırmanızı bitirdiğinizde bir onay iletisi alırsınız. Bu onay iletisinden sonra metin düzenleyici ile blog yazılarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Yazınızı tamamladığınızda Araç Çubuğu‘nda bulunan “Yayınla” (Publish) düğmesine tıklayarak yazınızı yayınlayabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir