Outlook 2013 E-Posta İmzası Nasıl Oluşturulur

Outlook 2013 E-Posta İmzası Nasıl Oluşturulur

imza nasıl yapılır, maillerin sonuna kendi imzamızı ekleme, maillere imzamı nasıl koyarım? Microsoft’un kullanımı en iyi ofis yazılım paketi olan Office 2013 ile birlikte önemli yeniliklerde geldi. Ülkemizde hemen hemen her ofis, kurum ve evde Microsoft Office yüklü bulunuyor. ’a yeni başlayan kullanıcıların e-posta imzası oluşturma ilk sırada yapılması gerekenler listesinde yer alıyor. Özellikle ofis e şirket çalışanıysanız bu gerekiyor.

Önceki Office sürümlerinde yer alan Outlook yazılımlarındaki gibi Outlook 2013’te de e-posta imzası oluşturma ve imzayı kişiselleştirme olanağı var. Outlook 2013’te e-posta imzası oluşturmak oldukça kolay.

İmzası Oluşturma

Outlook 2013’te e-posta imzası oluşturma işlemi için öncelikle Outlook’u çalıştırın ve “Dosya” menüsünü görüntüleyin. Buradan “Seçenekler” seçeneğine tıklayıp “Outlook Seçenekleri” penceresine erişin. Daha sonra sol kısımda yer alan sekmelerden “Posta” i görüntüleyin. E-posta imzası oluşturmak için “İmzalar…” butonuna tıklayın, imza seçeneklerinin bulunduğu pencere karşınıza gelecektir. Burada birden fazla imza oluşturma ve göndereceğiniz kişiye / kuruma göre farklı imzaları e-posta iletilerine kolayca dahil etme olanağı sunuluyor. İmzada yer alacak olan metni basit şekilde biçimlendirmek mümkün. İmzayı internet sitesi bağlantıları ve görsellerle de zenginleştirebilirsiniz. İmzanız için tüm düzenlemeleri gerçekleştirdikten sonra “Tamam” butonuna tıklayarak oluşturduğunuz imzanın yeni e-postalarınıza dahil edilmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir