Outlook Express İle E-posta Nasıl Gönderilir

Outlook Express İle E-posta Nasıl Gönderilir

Outlook Express programı ile E-Posta Gönderme, Outlook Express ile mail gönderme, Microsoft Outlook Express programının özelliklerinden ve E-posta gönderim, toplu mail göndermeden bahsedeceğiz. Programın Türkçe versiyonu bulunmaktadır. Eğer programınız İngilizce ise Türkçe dil paketini indirip Türkçeleştirebilirsiniz. Outlook Express’i e-posta hesabınızı POP3 veya SMTP bağlantılarını kullanarak gerekli ayarları yaptıktan sonra kolayca posta gönderebilirsiniz.

Outlook Express E-Posta Oluşturmak ve Göndermek

Outlook Express programında mail oluşturmak için Posta Oluştur butonuna tıklıyorsunuz. Karşınıza gelen ekrandan Kime kısmına göndermek istediğiniz kişinin mail adresini yazıyorsunuz. Eğer bu bir toplu mail ise adres aralıklarına virgül koymalısınız. Konu kısmına mesajınızın kısa açıklamasını yazıyorsunuz ve Alt taraftaki boşluğa da mesajınızı yazarak Gönder butonuna tıklayorsunuz.

Eğer mail ile birlikte resim veya dosya göndermek istiyorsanız Ekle butonuna tıklayarak dosyanızı mailinizin içerisine ekleyiniz.

Outlook Express programının sol taraftaki menüsünden Outlook Express başlığı altında Yeni Klasörler kısmından Gelen Kutusu, Giden Kutusu, Gönderilmiş Öğeler, Silinmiş Öğeler ve Taslaklar bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.